Op dinsdag 13 december werd een 58-jarige vrouw omstreeks 18.30 uur ter hoogte van de Doelstraat, vlakbij de apotheek, beroofd van haar tas. Het slachtoffer werd op de grond geduwd waarna de de berover het op een lopen zette. De politie zoekt een man die het slachtoffer inlichtte over de vluchtroute van de dader.
Op woensdag 14 december viel een soortgelijke beroving plaats op het Oranjepark tussen 22.20 en 22.45 uur. Een 69-jarige vrouw werd van achteren aangevallen en viel daarbij op de grond. Ook zij werd van haar tas beroofd. De politie zoekt nu naar drie jongens die ten tijde van beroving in het Oranjepark waren. Vermoedelijk hebben zij iets gezien.
De verdachte is waarschijnlijk tussen de 22 en 25 jaar oud. Hij droeg een zwart/grijze jas. Informatie kan worden doorgegeven aan het nummer 0800-6070 of anoniem 0800-7000.