gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie zoekt getuigen berovingen

De politie wil graag in contact komen met mensen die getuige zijn geweest van een tweetal berovingen. De recherche gaat er van uit dat deze delicten door dezelfde dader zijn gepleegd.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Op dinsdag 13 december werd een 58-jarige vrouw omstreeks 18.30 uur ter hoogte van de Doelstraat, vlakbij de apotheek, beroofd van haar tas. Het slachtoffer werd op de grond geduwd waarna de de berover het op een lopen zette. De politie zoekt een man die het slachtoffer inlichtte over de vluchtroute van de dader.

Op woensdag 14 december viel een soortgelijke beroving plaats op het Oranjepark tussen 22.20 en 22.45 uur. Een 69-jarige vrouw werd van achteren aangevallen en viel daarbij op de grond. Ook zij werd van haar tas beroofd. De politie zoekt nu naar drie jongens die ten tijde van beroving in het Oranjepark waren. Vermoedelijk hebben zij iets gezien.

De verdachte is waarschijnlijk tussen de 22 en 25 jaar oud. Hij droeg een zwart/grijze jas. Informatie kan worden doorgegeven aan het nummer 0800-6070 of anoniem 0800-7000.

Lees ook

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

politielekenmerwede

Kapot achterlicht wijst politie op man met openstaande celstraf van 1116 dagen

De politie heeft vorige week zondag een automobilist van de A15 bij Hendrik-Ido-Ambacht geplukt, die nog een celstraf van 1116 dagen had open staan. Hij viel op toen hij in een auto rondreed met een kapot achterlicht.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.