Dordrecht, Netherlands

Politie zoekt getuigen van dodelijke steekpartij Breda

De politie in Breda zoekt een aantal getuigen die aanwezig waren toen Paul Pluijmert in de Adriaan van Bergenstraat, vlakbij het centrum van Breda, in de nacht van 3 op 4 november werd doodgestoken.
Petra Scheurwater | 21 november 2018 15:40 | Aangepast op 21 november 2018 15:40
De 23-jarige Dordtenaar was bij een steekpartij in Breda zwaargewond geraakt en later aan zijn verwondingen overleden. Die nacht is ook een verdachte aangehouden na een zoektocht.

Bij Omroep Brabant roept de politie op voor de zoektocht naar getuigen die zij graag willen spreken over wat er die avond gebeurd is. Het gaat om twee rennende mannen, twee vrouwen, een chauffeur van een witte taxi en de inzittende van een witte Fiat 500.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...