Dordrecht, Netherlands

Politie zoekt naar man met masker en mes in Dordrecht en Zwijndrecht

De politie is donderdagavond een klopjacht gestart naar de 35-jarige man. Hij joeg eerder op de avond al mensen de stuipen op het lijf door met een mes te zwaaien. Volgens een woordvoerder van de politie kregen zij meerdere meldingen binnen vanaf de Prinses Amaliabrug bij het Wantijpark.
Jordy Nijenhuis | 27 juni 2019 21:19 | Aangepast op 27 juni 2019 21:19
Het gaat om een kale man van ongeveer 1 meter 80. Hij heeft een klein snorretje en draagt een grijze broek en shirt. Hij zou volgens de melders een rood/zwarte masker op hebben en een zwaard bij zich hebben. 


De politie kreeg later op de avond weer enkele meldingen over de man, hij zou zich toen in Zwijndrecht hebben begeven. Een politiehelikopter helpt mee met de zoektocht. Ook in Papendrecht hing de helikopter in de lucht, vermoedelijk ging dat ook om de zoektocht.

Ziet u de man? De politie adviseert met klem hem niet zelf aan te spreken maar direct 112 te bellen. 

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Nieuw zwembad op de gemeentegrens? Zo denkt de Hardinxveldse politiek erover

Wat verandert de gemeenteraadsverkiezing aan de plannen voor het gezamenlijke zwembad van Sliedrecht...

Vader van vermiste Yoran (16) over vondst voet: 'In mijn hart wist ik de uitkomst al'

Noodgedwongen krijgt het boek ‘Zoon, waar ben je?’ van Daniël Krol uit Sleeuwijk een sombere toevoeg...

Vergaderen in een boot of grote evenementen: dit komt in gerenoveerde Biesboschhal

Dat de Biesboschhal verkocht is en er iets mee gaat gebeuren, dat was al bekend. Nu is er ook meer d...

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...