gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie zoekt slachtoffers van mishandeling

e5eac3165e77086e07fede497d14a54a

In de nacht van zondag 23 op maandag 24 februari 2020 werden 3 personen mishandeld in een treintoestel vanaf Breda richting Dordrecht. De politie en recherche zijn op zoek naar betrokkenen. Zij doen een oproep op Facebook.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De trein vertrok om 00:39 uur. Later vonden meerdere mishandelingen plaats ook op het stationsplein in Dordrecht. Die nacht zijn vier personen aangehouden, hiervan zitten momenteel nog twee verdachten vast. De politie heeft het vermoeden dat meerdere mensen slachtoffer zijn geworden van mishandelingen deze nacht door dezelfde groep personen.


Mocht jij, of één van je vrienden betrokken zijn, of getuige zijn geweest van deze mishandelingen komt de politie graag met je in contact. Dat kan via het algemene nummer van de politie op 0900-8844 of via

Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Lees ook

politie

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.