Dordrecht, Netherlands

Politie zoekt slachtoffers van mishandeling

In de nacht van zondag 23 op maandag 24 februari 2020 werden 3 personen mishandeld in een treintoestel vanaf Breda richting Dordrecht. De politie en recherche zijn op zoek naar betrokkenen. Zij doen een oproep op Facebook.
Dennis Koorevaar | 28 februari 2020 12:47 | Aangepast op 28 februari 2020 12:47
De trein vertrok om 00:39 uur. Later vonden meerdere mishandelingen plaats ook op het stationsplein in Dordrecht. Die nacht zijn vier personen aangehouden, hiervan zitten momenteel nog twee verdachten vast. De politie heeft het vermoeden dat meerdere mensen slachtoffer zijn geworden van mishandelingen deze nacht door dezelfde groep personen.


Mocht jij, of één van je vrienden betrokken zijn, of getuige zijn geweest van deze mishandelingen komt de politie graag met je in contact. Dat kan via het algemene nummer van de politie op 0900-8844 of via

Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...