Dordrecht, Netherlands

Politiebus rijdt tegen slagboom Engelenburgerbrug

De noodbrug bij de Engelenburgerbrug is woensdagochtend tijdelijk dicht geweest. Een politiebus raakte de slagboom bij het oprijden van de brug. Daardoor kwam de slagboom scheef te staan en werd het stoplicht losgerukt.
Nynke Cuperus | 23 september 2020 13:50 | Aangepast op 23 september 2020 13:50
Volgens de politie zat de slagboom in de dode hoek. Omstanders merkten op dat de bel, die klinkt als de brug open gaat, niet af is gegaan. Daardoor heeft de bestuurder van de politiebus mogelijk niet in de gaten gehad dat de slagboom naar beneden kwam.

Enkele omstanders hebben bij het incident geholpen. Daarna was er nog een testopening. Naar verwachting zal de schade aan de slagboom hersteld worden.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...

Hevige regenval enorme uitdaging: ‘Met alleen groter riool red je het niet'

Hoe bereid je je voor op hevige regenval? Volgens de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn er verschil...