Dordrecht, Netherlands

Politiebus rijdt tegen slagboom Engelenburgerbrug

De noodbrug bij de Engelenburgerbrug is woensdagochtend tijdelijk dicht geweest. Een politiebus raakte de slagboom bij het oprijden van de brug. Daardoor kwam de slagboom scheef te staan en werd het stoplicht losgerukt.
Nynke Cuperus | 23 september 2020 13:50 | Aangepast op 23 september 2020 13:50
Volgens de politie zat de slagboom in de dode hoek. Omstanders merkten op dat de bel, die klinkt als de brug open gaat, niet af is gegaan. Daardoor heeft de bestuurder van de politiebus mogelijk niet in de gaten gehad dat de slagboom naar beneden kwam.

Enkele omstanders hebben bij het incident geholpen. Daarna was er nog een testopening. Naar verwachting zal de schade aan de slagboom hersteld worden.

Lees ook

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...