De politie heeft vannacht een helikopter ingezet na een ingekomen melding van woninginbraak op de Burgemeester de Bruïnelaan in Zwijndrecht. Verschillende Dordtenaren klaagden vanochtend over geluidsoverlast.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 30 juni 2026 11:26
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”
Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik.
Sinds de mogelijkheid bestaat om stekkerauto’s op te laden via een kabel over de stoep, hebben 42 Dordtenaren zich daarvoor bij de gemeente gemeld. Tot mei waren elektrische rijders zonder eigen oprit vooral aangewezen op openbare laadpalen.
Zwemmen om geld op te halen voor kankeronderzoek. Zeven keer eerder was dat mogelijk in Dordrecht tijdens Swim to Fight Cancer (voorheen City Swim), maar de achtste editie komt dit jaar niet van de grond. “Ik trek het me als voorzitter het meest aan”, vertelt Erik van Heijningen.
De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.
De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.