Dordrecht, Netherlands

Politiehond grijpt inbreker in restaurant Oud-Krispijn

Een inbreker is dinsdagavond in de kraag gevat door een politiehond. De man zat verstopt in een restaurant op de Brouwersdijk, waar hij rond 23:45 uur inbrak.
Petra Scheurwater | 23 oktober 2019 12:17 | Aangepast op 23 oktober 2019 12:17
De man klom via een kapotte ruit het restaurant in Oud-Krispijn in. Een voorbijganger maakte hier melding van bij de politie. Agenten zagen de man over de grond kruipen en besloten zelf het restaurant in te gaan, samen met diensthond Boudha.


In het restaurant kon de man met behulp van Boudha worden ingerekend. Hij is daarbij gebeten door de hond. De inbreker zit vast.

De politie doet onderzoek naar de inbraak en neemt daarin ook een poging inbraak bij een fietsenwinkel in de omgeving, eerder op de avond, mee.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Een nieuwe slogan voor deze historische en gezellige stad? 'Dit is mijn eiland!'

Vraag Dordtenaren mee te denken over een nieuwe slogan voor de stad, en de meeste komen op de proppe...

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...