Dordrecht, Netherlands

Zaterdag in Studio De Witt: Papendrechtse oppositie slaat handen ineen

Drie uur actualiteiten uit de Drechtsteden: radioprogramma Studio De Witt is zaterdag weer flink gevuld. Deze keer staat er politiek nieuws uit Papendrecht centraal: vier fracties slaan de handen ineen en presenteren tijdens de uitzending de ‘Papendrechtse progressieve agenda’ voor de komende jaren.
Corrado Francke | 3 maart 2023 18:45 | Aangepast op 3 maart 2023 18:45
“Een flink deel van de Papendrechtse inwoners koos bij de laatste verkiezingen voor sociale, progressieve en duurzame plannen. Van het voornemen om ook onze partijen invloed te geven op het coalitieakkoord, is na een jaar nog niets gekomen. Daarom komen wij nu met eigen plannen”, schrijven de vier oppositiepartijen Onafhankelijk Papendrecht, D66, PvdA en GroenLinks.

Wat deze plannen precies zijn, bespreken de partijen zaterdag op DrechtstadFM en PapendrechtFM.

Naast het politieke nieuws doet Dordtenaar Masum Kolkilic telefonisch verslag vanuit het rampgebied in Turkije. Sportverslaggever Corrado Francke blikt terug op de confrontatie tussen FC Dordrecht en Almere City vrijdagavond. Ook wordt er aandacht besteed aan de staking in ziekenhuizen van afgelopen week.

SoundCloud
Studio de Witt is zaterdag live op DrechtstadFM en PapendrechtFM. Kunt u niet luisteren? Vanaf zaterdagmiddag is de uitzending ook terug te luisteren via de website van RTV Dordrecht en ons SoundCloud-kanaal.

Lees meer over:

Studio De Witt|

Lees ook

Studio de Witt zaterdagmiddag op Drechtstad FM

Het radioprogramma van Ben Corino wordt deze zaterdag op Drechtstad FM weer uitgezonden tussen 16.00...

Zaterdag in Studio De Witt: wonen, sportvisie en bijeenkomst over azc

Radioprogramma Studio De Witt zit zaterdag weer vol met verschillende onderwerpen: van een filmdocum...

Zaterdag in Studio De Witt: Dodenherdenking, molen en Willemijn Nobel

Van Dodenherdenking tot de herten in Park Merwestein en van FC Dordrecht tot Willemijn Nobel: radiop...

Luister hier terug: Studio de Witt van zaterdag 24 december

Het radioprogramma Studio de Witt was zaterdag te horen op Papendrecht FM en Drechtstad FM. Via onze...

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 25 februari

Radioprogramma Studio De Witt zat zaterdag weer vol met allerlei onderwerpen. De uitzending was zate...

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 6 mei

Radioprogramma Studio De Witt was zaterdag weer goed gevuld met allerlei actualiteiten. De uitzendin...