gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politieteam fietst voor een goed doel

aea937454a7aa8d3c67479fc703dbc15

Het regionaal politieteam Ven2Cops stapte zondag op de fiets voor een spinningmarathon. Iedereen die dat wilde, kon betaald een uurtje meefietsen. Dat geld gaat naar kinderen met een energiestofwisselingsziekte.Om nog meer geld op te halen fietst het team in september in de bergen als ze meedoen met de de Ride4Kids Pyreneeën Challenge.Kinderen met een energiestofwisselingsziekte sterven vaak op jonge leeftijd. Bovendien is de groep patiënten erg klein en daarom wordt er, volgens Ven2Cops, te weinig aandacht aan besteed door de farmaceutische industrie. Al tien keer eerder haalde het team Ven2Cops geld op voor een goed doel. Ook dit jaar loopt het goed, er is tot nu toe al 200.000 euro opgehaald.Het team Ven2Cops is opgericht door de politie en bestaat nu uit een groep van ongeveer 40 mensen, niet alleen agenten doen mee maar iedereen die geïnteresseerd is kan zich aansluiten als fietser, vrijwilliger, hardloper of motorbegeleider. Aanmelden kan via de website: www.ride4kids.nl of www.pyreneeënchallenge.nl. youtube.com/watch?v=-GbXzdLLFK8&t=24s

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op

Lees ook

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.