gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politieteam fietst voor een goed doel

aea937454a7aa8d3c67479fc703dbc15.jpg

Het regionaal politieteam Ven2Cops stapte zondag op de fiets voor een spinningmarathon. Iedereen die dat wilde, kon betaald een uurtje meefietsen. Dat geld gaat naar kinderen met een energiestofwisselingsziekte.Om nog meer geld op te halen fietst het team in september in de bergen als ze meedoen met de de Ride4Kids Pyreneeën Challenge.Kinderen met een energiestofwisselingsziekte sterven vaak op jonge leeftijd. Bovendien is de groep patiënten erg klein en daarom wordt er, volgens Ven2Cops, te weinig aandacht aan besteed door de farmaceutische industrie. Al tien keer eerder haalde het team Ven2Cops geld op voor een goed doel. Ook dit jaar loopt het goed, er is tot nu toe al 200.000 euro opgehaald.Het team Ven2Cops is opgericht door de politie en bestaat nu uit een groep van ongeveer 40 mensen, niet alleen agenten doen mee maar iedereen die geïnteresseerd is kan zich aansluiten als fietser, vrijwilliger, hardloper of motorbegeleider. Aanmelden kan via de website: www.ride4kids.nl of www.pyreneeënchallenge.nl. youtube.com/watch?v=-GbXzdLLFK8&t=24s

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op

Lees ook

businkpolitie.jpg

Agenten doorzoeken tuinen in Krispijn

De politie heeft maandagmiddag meerdere tuinen en schuren doorzocht in de Dordtse wijk Nieuw-Krispijn. Daarbij zijn ook een politiehond en een drone ingezet.

rampenoefening station ter illustratie.png

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.

archieffotopolitie.png

Slachtoffer meerdere keren op straat gestoken, verdachte aangehouden

Bij een steekpartij in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand gewond geraakt. Het slachtoffer werd op straat meerdere keren gestoken. De politie heeft een verdachte aangehouden, meldt Rijnmond.

IMG_8191.JPG

Onzekerheid en frustratie bij bewoners vakantiepark: ‘Wij voelen ons benadeeld’

Donkere wolken pakken zich samen boven de bewoners van EuroParcs De Biesbosch. De gemeente wil van het vakantiepark een toeristische trekpleister maken en daarvoor moeten bewoners wijken die jaarrond op het park verblijven. Het leidt tot grote onzekerheid. “Dit zal voor een hoop mensen een heel groot probleem worden”, vertelt vaste bewoner Sjaak Nagel (67) bezorgd.

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.

IMG_5181.jpg

De beste spelers van de Korfbal League 2 komen uit onze streek: ‘Heel mooi’

Lieke Kamsteeg (HKC) en Shane Buckland (DeetosSnel) zijn afgelopen week in de prijzen gevallen tijdens de Korfbal Leagueverkiezingen. Kamsteeg is benoemd tot beste speelster van de Korfbal League 2, Buckland tot beste speler van het één na hoogste niveau van Nederland.