gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politieteam fietst voor een goed doel

aea937454a7aa8d3c67479fc703dbc15

Het regionaal politieteam Ven2Cops stapte zondag op de fiets voor een spinningmarathon. Iedereen die dat wilde, kon betaald een uurtje meefietsen. Dat geld gaat naar kinderen met een energiestofwisselingsziekte.Om nog meer geld op te halen fietst het team in september in de bergen als ze meedoen met de de Ride4Kids Pyreneeën Challenge.Kinderen met een energiestofwisselingsziekte sterven vaak op jonge leeftijd. Bovendien is de groep patiënten erg klein en daarom wordt er, volgens Ven2Cops, te weinig aandacht aan besteed door de farmaceutische industrie. Al tien keer eerder haalde het team Ven2Cops geld op voor een goed doel. Ook dit jaar loopt het goed, er is tot nu toe al 200.000 euro opgehaald.Het team Ven2Cops is opgericht door de politie en bestaat nu uit een groep van ongeveer 40 mensen, niet alleen agenten doen mee maar iedereen die geïnteresseerd is kan zich aansluiten als fietser, vrijwilliger, hardloper of motorbegeleider. Aanmelden kan via de website: www.ride4kids.nl of www.pyreneeënchallenge.nl. youtube.com/watch?v=-GbXzdLLFK8&t=24s

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op

Lees ook

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

overlastgevendgezin

Gezin gelinkt aan drillrap teistert buurt, opnieuw een camera in de straat

Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.

fotoapuasdf

‘Ik stond op een berg’, toen belde FC Dordrecht en nu is Paul Nuijten hoofdtrainer

FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten en zijn voorganger Dirk Kuijt zijn allebei voetbaldieren, maar in hun loopbaan zit een wereld van verschil. “Mijn voetbalcarrière is niet noemenswaardig”, lacht de 33-jarige Brabander, die in een persoonlijk gesprek over zijn achtergrond, de reden voor zijn nieuwe avontuur en zijn eerste week vertelt.

fotoberovingvrouwSLI

Bejaarde vrouw (81) op slinkse wijze bestolen van sieraden, dader jaar de cel in

Een bejaarde vrouw uit Sliedrecht is vorig jaar op een brutale manier beroofd van haar sieraden. De diefstal op klaarlichte dag en heeft grote gevolgen voor de dame, die niet meer alleen over straat mag lopen. “Zeer brutaal en geraffineerd”, aldus de rechtbank, die dader E.A. (31) één jaar celstraf oplegt.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.