gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politieteam fietst voor een goed doel

aea937454a7aa8d3c67479fc703dbc15

Het regionaal politieteam Ven2Cops stapte zondag op de fiets voor een spinningmarathon. Iedereen die dat wilde, kon betaald een uurtje meefietsen. Dat geld gaat naar kinderen met een energiestofwisselingsziekte.Om nog meer geld op te halen fietst het team in september in de bergen als ze meedoen met de de Ride4Kids Pyreneeën Challenge.Kinderen met een energiestofwisselingsziekte sterven vaak op jonge leeftijd. Bovendien is de groep patiënten erg klein en daarom wordt er, volgens Ven2Cops, te weinig aandacht aan besteed door de farmaceutische industrie. Al tien keer eerder haalde het team Ven2Cops geld op voor een goed doel. Ook dit jaar loopt het goed, er is tot nu toe al 200.000 euro opgehaald.Het team Ven2Cops is opgericht door de politie en bestaat nu uit een groep van ongeveer 40 mensen, niet alleen agenten doen mee maar iedereen die geïnteresseerd is kan zich aansluiten als fietser, vrijwilliger, hardloper of motorbegeleider. Aanmelden kan via de website: www.ride4kids.nl of www.pyreneeënchallenge.nl. youtube.com/watch?v=-GbXzdLLFK8&t=24s

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op

Lees ook

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.