gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poller Visstraat kapot door aanrijdingen

De Visstraat is de komende week afgesloten omdat er een poller wordt gerepareerd. De poller reageert niet altijd meer op het signaal van de transponder en door verschillende aanrijdingen de afgelopen jaren is de poller kapot gegaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De poller onder het wegdek is hierdoor zwaar beschadigd en moet worden vervangen. Ook moeten er een aantal lussen in de grond worden vervangen.

De afgelopen tijd stond de poller al naar beneden, om hulpdiensten niet te belemmeren. Dit zorgde ervoor dat het verkeer in de straat toenam. Een bewuste keus, volgens woordvoerder Marc van Wijnen van de gemeente.

"We begrijpen dat dit vervelend is. Maar wij willen niet het risico lopen dat hulpdiensten kostbare tijd verliezen, omdat de poller niet goed werkt." Zo lang de poller open staat wordt er regelmatig gecontroleerd of de auto's die op de Visstraat rijden een ontheffing hebben.

De werkzaamheden beginnen maandagochtend 28 augustus en duren tot en met zondag 3 september. Het herstellen van de poller is waarschijnlijk binnen een dag gedaan, maar het natuursteen in het wegdek moet worden opengebroken en hersteld. Daarna heeft de straat nog een droogtijd nodig van minimaal drie dagen.

Tijdens de werkzaamheden kan er bevoorraad worden via de pollers van de Grotekerksbuurt. Alleen de weg op de Visstraat zal worden afgesloten, het voetpad blijft begaanbaar.

Lees ook

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

burgderaadtsingel

Deze weg is na 14 maanden weer open: ‘Eerst werden hier de vouwen uit je broek gereden'

Na een afsluiting van meer dan een jaar is de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht weer open voor verkeer. De weg is veiliger, groener én moet minder overlast veroorzaken voor omwonenden.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.