gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poller Visstraat kapot door aanrijdingen

De Visstraat is de komende week afgesloten omdat er een poller wordt gerepareerd. De poller reageert niet altijd meer op het signaal van de transponder en door verschillende aanrijdingen de afgelopen jaren is de poller kapot gegaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De poller onder het wegdek is hierdoor zwaar beschadigd en moet worden vervangen. Ook moeten er een aantal lussen in de grond worden vervangen.

De afgelopen tijd stond de poller al naar beneden, om hulpdiensten niet te belemmeren. Dit zorgde ervoor dat het verkeer in de straat toenam. Een bewuste keus, volgens woordvoerder Marc van Wijnen van de gemeente.

"We begrijpen dat dit vervelend is. Maar wij willen niet het risico lopen dat hulpdiensten kostbare tijd verliezen, omdat de poller niet goed werkt." Zo lang de poller open staat wordt er regelmatig gecontroleerd of de auto's die op de Visstraat rijden een ontheffing hebben.

De werkzaamheden beginnen maandagochtend 28 augustus en duren tot en met zondag 3 september. Het herstellen van de poller is waarschijnlijk binnen een dag gedaan, maar het natuursteen in het wegdek moet worden opengebroken en hersteld. Daarna heeft de straat nog een droogtijd nodig van minimaal drie dagen.

Tijdens de werkzaamheden kan er bevoorraad worden via de pollers van de Grotekerksbuurt. Alleen de weg op de Visstraat zal worden afgesloten, het voetpad blijft begaanbaar.

Lees ook

janheijkoopgemeente

Jan Heijkoop voor drie weken waarnemend burgemeester Papendrecht

Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland, heeft een waarnemend burgemeester aangesteld voor Papendrecht. Wanneer burgemeester Margreet van Driel van 21 juli tot 10 augustus op vakantie is, neemt oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Jan Heijkoop de honneurs waar.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.

2026-07-23-gemeentehuis-foto rtvp(2)

Gemeentehuis Papendrecht ontruimd na brandje

In het gemeentehuis van Papendrecht heeft donderdag korte tijd brand gewoed. Er zou een papiertje in brand hebben gestaan in de bibliotheek die in het zelfde pand gevestigd is, aldus een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

laden elektrische auto stoep

Laden over de stoep: tientallen Dordtenaren hebben het aangevraagd

Sinds de mogelijkheid bestaat om stekkerauto’s op te laden via een kabel over de stoep, hebben 42 Dordtenaren zich daarvoor bij de gemeente gemeld. Tot mei waren elektrische rijders zonder eigen oprit vooral aangewezen op openbare laadpalen.

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.