gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poller Visstraat kapot door aanrijdingen

De Visstraat is de komende week afgesloten omdat er een poller wordt gerepareerd. De poller reageert niet altijd meer op het signaal van de transponder en door verschillende aanrijdingen de afgelopen jaren is de poller kapot gegaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De poller onder het wegdek is hierdoor zwaar beschadigd en moet worden vervangen. Ook moeten er een aantal lussen in de grond worden vervangen.

De afgelopen tijd stond de poller al naar beneden, om hulpdiensten niet te belemmeren. Dit zorgde ervoor dat het verkeer in de straat toenam. Een bewuste keus, volgens woordvoerder Marc van Wijnen van de gemeente.

"We begrijpen dat dit vervelend is. Maar wij willen niet het risico lopen dat hulpdiensten kostbare tijd verliezen, omdat de poller niet goed werkt." Zo lang de poller open staat wordt er regelmatig gecontroleerd of de auto's die op de Visstraat rijden een ontheffing hebben.

De werkzaamheden beginnen maandagochtend 28 augustus en duren tot en met zondag 3 september. Het herstellen van de poller is waarschijnlijk binnen een dag gedaan, maar het natuursteen in het wegdek moet worden opengebroken en hersteld. Daarna heeft de straat nog een droogtijd nodig van minimaal drie dagen.

Tijdens de werkzaamheden kan er bevoorraad worden via de pollers van de Grotekerksbuurt. Alleen de weg op de Visstraat zal worden afgesloten, het voetpad blijft begaanbaar.

Lees ook

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

begraafplaats Essenhof

graven

Ambtenaren verslepen en verzwijgen verplaatsing lijken naar begraafplaats Essenhof: ‘Had niet mogen gebeuren’

Medewerkers van de Essenhof hebben 21 overledenen van de ene naar de andere begraafplaats gebracht, zonder daar nabestaanden over te informeren. Ook werd de verplaatsing bewust geheimgehouden. Dat blijkt uit een vervolgonderzoek naar de keldergravenproblematiek in Dordrecht. De misstanden vonden plaats in 2020. “We zijn er duidelijk over: de verplaatsing had niet mogen gebeuren”, reageert het geschokte gemeentebestuur.

incident Station Sliedrecht

Persoon overlijdt na aanrijding Station Sliedrecht, treinverkeer hervat

Een persoon is dinsdagochtend aangereden door een trein van de MerwedeLingelijn. Dat gebeurde bij de oversteekplaats op Station Sliedrecht.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

kilttunnel foto

Let op: Kiltunnel komende avonden en nachten dicht richting Dordrecht

Verkeer vanuit de Hoeksche Waard kan de komende avonden niet via de Kiltunnel Dordrecht bereiken. De provincie vernieuwt het asfalt op de N217, waardoor de weg tussen 20.00 uur en 06.00 uur dicht is.