gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poller Visstraat kapot door aanrijdingen

De Visstraat is de komende week afgesloten omdat er een poller wordt gerepareerd. De poller reageert niet altijd meer op het signaal van de transponder en door verschillende aanrijdingen de afgelopen jaren is de poller kapot gegaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De poller onder het wegdek is hierdoor zwaar beschadigd en moet worden vervangen. Ook moeten er een aantal lussen in de grond worden vervangen.

De afgelopen tijd stond de poller al naar beneden, om hulpdiensten niet te belemmeren. Dit zorgde ervoor dat het verkeer in de straat toenam. Een bewuste keus, volgens woordvoerder Marc van Wijnen van de gemeente.

"We begrijpen dat dit vervelend is. Maar wij willen niet het risico lopen dat hulpdiensten kostbare tijd verliezen, omdat de poller niet goed werkt." Zo lang de poller open staat wordt er regelmatig gecontroleerd of de auto's die op de Visstraat rijden een ontheffing hebben.

De werkzaamheden beginnen maandagochtend 28 augustus en duren tot en met zondag 3 september. Het herstellen van de poller is waarschijnlijk binnen een dag gedaan, maar het natuursteen in het wegdek moet worden opengebroken en hersteld. Daarna heeft de straat nog een droogtijd nodig van minimaal drie dagen.

Tijdens de werkzaamheden kan er bevoorraad worden via de pollers van de Grotekerksbuurt. Alleen de weg op de Visstraat zal worden afgesloten, het voetpad blijft begaanbaar.

Lees ook

Foto website

Extra bescherming voor brugkelder tijdens tweede passage hoge scheepvaart

Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.