gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pollers weg uit centrum

4fe81bd596e8d387c8a5ad959b483db3

De pollers in de binnenstad worden vervangen voor een camerasysteem. Dit gaat in 2019 of 2020 gebeuren, zegt Alexander Kuhlmann, commissielid van de Dordtse VVD.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Wethouder Rik van der Linden komt eind dit jaar met een uitgewerkt plan. Het vervangen van de pollers is al langere tijd een punt van discussie. Op de Visstraat vonden dit jaar al 29 ongelukken plaats. Om het verkeer beter te reguleren zijn er stoplichten geplaatst.


De helft van alle ongelukken met pollers gebeuren op de Visstraat. Toch is het plan om de hele binnenstad pollervrij te maken. “Als we alleen de pollers op de Visstraat vervangen voor een camerasysteem, is maar de helft van het probleem opgelost”, zegt Kuhlmann.


De vraag is of ook de pollers op het Leerpark een camerasysteem krijgen. Dit hangt af van het aantal ongevallen daar met de pollers.

Lees ook

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

laden elektrische auto stoep

Laden over de stoep: tientallen Dordtenaren hebben het aangevraagd

Sinds de mogelijkheid bestaat om stekkerauto’s op te laden via een kabel over de stoep, hebben 42 Dordtenaren zich daarvoor bij de gemeente gemeld. Tot mei waren elektrische rijders zonder eigen oprit vooral aangewezen op openbare laadpalen.

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.