gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pollers weg uit centrum

4fe81bd596e8d387c8a5ad959b483db3

De pollers in de binnenstad worden vervangen voor een camerasysteem. Dit gaat in 2019 of 2020 gebeuren, zegt Alexander Kuhlmann, commissielid van de Dordtse VVD.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Wethouder Rik van der Linden komt eind dit jaar met een uitgewerkt plan. Het vervangen van de pollers is al langere tijd een punt van discussie. Op de Visstraat vonden dit jaar al 29 ongelukken plaats. Om het verkeer beter te reguleren zijn er stoplichten geplaatst.


De helft van alle ongelukken met pollers gebeuren op de Visstraat. Toch is het plan om de hele binnenstad pollervrij te maken. “Als we alleen de pollers op de Visstraat vervangen voor een camerasysteem, is maar de helft van het probleem opgelost”, zegt Kuhlmann.


De vraag is of ook de pollers op het Leerpark een camerasysteem krijgen. Dit hangt af van het aantal ongevallen daar met de pollers.

Lees ook

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

internetstoring

Storing bij Ziggo treft ook deze streekomroep en RTV Dordrecht

Door een storing bij Ziggo zitten tweeduizend zakelijke klanten sinds begin deze week moment zonder internet, waaronder ook RTV Dordrecht en de streekomroep. Wij worden hierdoor beperkt in ons werk voor deze website en de app, de sociale media, radio en televisie.