Dordrecht, Netherlands

Popcentrale en R-Newt starten talentenjacht voor rappers

De Popcentrale en R-Newt hebben de handen ineengeslagen voor het project 'The Next Gem'. Dit is een talentenjacht die jonge rappers de kans geeft hun muzikaal talent te laten zien.
Corrado Francke | 9 maart 2021 15:13 | Aangepast op 9 maart 2021 15:13
Eigen rap maken

Het project start met een talentenjacht. Geselecteerde talenten gaan met een (eigen) beat werken waarop zij een eigen rap maken. Deze tracks worden tijdens de voorrondes opgenomen in de studio’s van de Popcentrale waarmee ze diezelfde dag een complete track maken.

Een jury en online publiek stemmen elke voorronde twee of drie artiesten naar de fysieke finale. De voorrondes en finale worden na de show gemonteerd en zijn daarna te zien op onder meer de app Discord.

Prijzenpakket

Prijzen zijn er ook te winnen. De winnaar wint onder meer een professionele videoclipshoot bij de winnende track, een fotoshoot, artist coaching, studiotijd in de Popcentrale en merchandise van The Next Gem.

In april wordt duidelijk wie geselecteerd is voor de voorrondes. Op 29 mei wordt tijdens een live-finale de winnaar van The Next Gem gekozen.

Inschrijven kan tot 30 maart en is mogelijk via de website van de Popcentrale.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...