Dordrecht, Netherlands

Poppentaxatie in Huis Van Gijn

Een expert taxeert zondag antieke poppen en poppenhuizen in Huis Van Gijn. Bezoekers kunnen stukken uit hun eigen collectie laten beoordelen.
Peter Tromp | 15 september 2015 11:53 | Aangepast op 15 september 2015 11:53
Expert Carita van Woerden zal ook wat vertellen over het verzamelen speelgoed en in het bijzonder over poppenhuizen. De taxatiemiddag is de eerste in een serie masterclasses in het museum. De komende periode komen meer experts wat vertellen over poppengeralateerd speelgoed.
De masterclasses worden georganiseerd, vanwege de expositie Klein! Daarin staan poppen en poppenhuizen centraal.

De taxatiemiddag begint zondag om 14.30 uur. Er moet wel 7,50 euro toegang worden betaald. Dat is inclusief petitfour en koffie of thee.

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...