Dordrecht, Netherlands

Poppentaxatie in Huis Van Gijn

Een expert taxeert zondag antieke poppen en poppenhuizen in Huis Van Gijn. Bezoekers kunnen stukken uit hun eigen collectie laten beoordelen.
Peter Tromp | 15 september 2015 11:53 | Aangepast op 15 september 2015 11:53
Expert Carita van Woerden zal ook wat vertellen over het verzamelen speelgoed en in het bijzonder over poppenhuizen. De taxatiemiddag is de eerste in een serie masterclasses in het museum. De komende periode komen meer experts wat vertellen over poppengeralateerd speelgoed.
De masterclasses worden georganiseerd, vanwege de expositie Klein! Daarin staan poppen en poppenhuizen centraal.

De taxatiemiddag begint zondag om 14.30 uur. Er moet wel 7,50 euro toegang worden betaald. Dat is inclusief petitfour en koffie of thee.

Lees ook

Tegoeden Dordtpas verlengd naar 2022

Goed nieuws voor de Dordtenaren met een Dordtpas: de tegoeden worden namelijk meegenomen naar volgen...

Komt het Nationaal Historisch Museum naar Dordt? Gemeente onderzoekt mogelijkheden

Een extra museum in het bestaande museumpalet van Dordrecht. De ChristenUnie/SGP dacht hier al eerde...

Zangeres Merol verovert nét niet de beker, maar wel veel harten in Belgische Slimste Mens

Ze was er dichtbij, maar helaas: zangeres Merel Baldé – beter bekend als Merol – heeft net naas...

Oud-wethouder Sleeking: “Alleen met Beter voor Dordt aan het roer blijven we koersvast”

In september nam hij na jaren afscheid als wethouder en partijleider van Beter voor Dordt. Piet Slee...

Dordtenaar (18) die steen naar politiebusje zou hebben gegooid bij Klassieker is geen verdachte meer

De Dordtenaar die eerder deze week werd opgepakt omdat hij een steen door de ruit van een politiebus...

Inchecken op de halte en geen Hooikade in de winter: dit is er allemaal veranderd rondom de waterbus

Blue Amigo is de nieuwe exploitant van de waterbus en dat betekent dat er voor reizigers het een en ...