Ook Dordrecht doet mee met de Nationale Popronde.
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 20 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.
De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.
Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.
Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.
Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.
De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.