Ook Dordrecht doet mee met de Nationale Popronde.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.
De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.
In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.
Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.
Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.
VERKEER
Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.