Ook Dordrecht doet mee met de Nationale Popronde.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 28 augustus 2026 17:00
Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.
Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.
Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.
In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.
Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.
Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”