Dordrecht, Netherlands

Portiershuisje Refaja ziekenhuis beschadigd na brand

De schade aan de portiersloge van het Refaja ziekenhuis in Amstelwijck is groot door een brand die daar maandagavond uitbrak. Toen de brandweer aankwam sloegen de vlammen al uit het pand.
Petra Scheurwater | 30 juli 2019 10:38 | Aangepast op 30 juli 2019 10:38
De rook was in de wijde omgeving te zien. Op Twitter worden filmpjes gedeeld van de rook.


Er wordt nog onderzocht of de brand is aangestoken. Een uur voor deze brand kreeg de brandweer ook al een melding, in dezelfde straat stond een matras in lichterlaaie.

“Een matras vat niet zomaar uit zich zelf vlam, dat dat in een portiekhuisje waar nog elektra aanwezig is gebeurd kan wel maar is nu niet aannemelijk”, vertelt brandweer woordvoerder Eddy van Well. De politie onderzoekt of er sprake is van brandstichting.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Bij boer Evert kunnen gezinnen die in armoede leven gratis op vakantie

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 aug 2025 14:00

Lees ook

Caravan pal naast PI Dordrecht: ‘Een luisterend oor bieden aan achterblijvers’

Naast de penitentiaire inrichting (PI) in Dordrecht is vanaf deze zomer elke woensdag een caravan te...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Dordrecht wil budget Starterslening ophogen naar 11 miljoen euro

De gemeente Dordrecht wil het budget voor de Starterslening met 5 miljoen euro verhogen. Daarmee kom...

OM eist zes jaar cel tegen Ridderkerkse ondernemer: 'Betrokken bij smokkel 227 kilo coke'

De eigenaar van een bedrijf in groente en fruit moet als het aan het Openbaar Ministerie ligt voor r...

Voetbalclub neemt afscheid van 'supervrijwilliger', condoleance in het jeugdhome

Van het wassen van de voetbalkleding tot snoepjes uitdelen. "Supervrijwilliger Sjaan" - Jeanne Schui...

Rasentertainer Leo Schellinger overleden: ‘Dag kleine grote man’

Podiumbeest, zanger en entertainer Leo Schellinger is dinsdag op 75-jarige leeftijd overleden. Jaren...