Dordrecht, Netherlands

Positieve reacties over geopend Tuinhuis in Sterrenburgpark

In het Sterrenburgpark is zaterdagmiddag Het Tuinhuis geopend. Een soort ontmoetingscentrum en horeca op één locatie, zo vertelt Wilco Hoffmann. "Een goede voorziening en lekker wat drinken", vinden buurtbewoners.
Fokko van der Straaten | 11 juli 2020 15:45 | Aangepast op 11 juli 2020 15:45
Ontmoeting is het kernbegrip, volgens Hoffmann. "Sterrenburg is de grootste wijk van Dordt, maar we vergrijzen en er zijn steeds meer mensen die alleen zijn. We vinden dat we daarin iets moeten stimuleren en faciliteren."

Ook bezoekers zijn enthousiast. "Dat het zo mooi geworden is, had ik niet verwacht. Wij gaan bijna iedere dag in het park wandelen en nu gaan we er een kopje koffie drinken."

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...