Dordrecht, Netherlands

Praatgroep Angst en Dwang in Dordrecht

De Angst, Dwang en Fobiestichting gaat in september van start met een lotgenotencontactgroep. Dat is nieuw in Dordrecht.
Gert van der Steen | 16 augustus 2018 15:20 | Aangepast op 16 augustus 2018 15:20
Mensen met angst- of dwangklachten kunnen met elkaar praten en ervaringen uitwisselen. Alleen al het praten met lotgenoten kan een enorme opluchting betekenen voor mensen die niet zelden denken de enige zijn met hun probleem.


De groep komt vijf avonden, één keer per maand bijeen. De begeleiding is in handen van getrainde ervaringdeskundigen. De reeks start (bij voldoende aanmeldingen) op 12 september.




Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...