Dordrecht, Netherlands

Presentatie bundel Dichters van Dienst

Zondagmiddag werd in Galeie de Compagnie het eerste exemplaar van een bijzondere dichtbundel overhandigd aan wethouder Piet Sleeking.
Fokko van der Straaten | 24 september 2018 12:58 | Aangepast op 24 september 2018 12:58
"Dichters van Dienst" is de titel van het boekje waarin zeventien dichters een selectie van hun voorgedragen werk, in het Drechtstad FM programma Studio De Witt, publiceren. Het programma dat elke zaterdag te beluisten valt, sluit altijd af met een gedicht voorgedragen door 'een dichter van dienst". Met deze bijeeenkomst in Galerie de Compagnie kwam tevens een eind aan dit soort activiteiten in het West-Indisch Huis. Eigenaar en galeriehouder Victor Deconinck heeft het pand verkocht en het is nog de vraag of de nieuwe eigenaar het pand voor dit soort activiteiten blijft open stellen.

Donderdag vanaf 18.00 u. in ons programma "Eilandleven" zullen alle Dichters van Dienst een gedicht uit de bundel voordragen.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vijf nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...