gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Presentatie bundel Dichters van Dienst

831790653d9492f262edab33c8d947a3

Zondagmiddag werd in Galeie de Compagnie het eerste exemplaar van een bijzondere dichtbundel overhandigd aan wethouder Piet Sleeking.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"Dichters van Dienst" is de titel van het boekje waarin zeventien dichters een selectie van hun voorgedragen werk, in het Drechtstad FM programma Studio De Witt, publiceren. Het programma dat elke zaterdag te beluisten valt, sluit altijd af met een gedicht voorgedragen door 'een dichter van dienst". Met deze bijeeenkomst in Galerie de Compagnie kwam tevens een eind aan dit soort activiteiten in het West-Indisch Huis. Eigenaar en galeriehouder Victor Deconinck heeft het pand verkocht en het is nog de vraag of de nieuwe eigenaar het pand voor dit soort activiteiten blijft open stellen.

Donderdag vanaf 18.00 u. in ons programma "Eilandleven" zullen alle Dichters van Dienst een gedicht uit de bundel voordragen.
5769d42dc69a0c3a592d41a9b317ca96
8bbd354c3ea5a9f52572e9e35192c601
4da230e80d169f9ee0993e223322c8f9
051231341517d47c0a478e2c27a64df5
c66041867b50aca2032d4c20c5eb212b

Lees ook

Concertant in de historische kerkzaal

Zondag op TV Dordrecht: 'Spaans' zomerconcert

Karin Dolman en Caecilia Boschman trapten eerder dit jaar een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.