Dordrecht, Netherlands

Presentatie bundel Dichters van Dienst

Zondagmiddag werd in Galeie de Compagnie het eerste exemplaar van een bijzondere dichtbundel overhandigd aan wethouder Piet Sleeking.
Fokko van der Straaten | 24 september 2018 12:58 | Aangepast op 24 september 2018 12:58
"Dichters van Dienst" is de titel van het boekje waarin zeventien dichters een selectie van hun voorgedragen werk, in het Drechtstad FM programma Studio De Witt, publiceren. Het programma dat elke zaterdag te beluisten valt, sluit altijd af met een gedicht voorgedragen door 'een dichter van dienst". Met deze bijeeenkomst in Galerie de Compagnie kwam tevens een eind aan dit soort activiteiten in het West-Indisch Huis. Eigenaar en galeriehouder Victor Deconinck heeft het pand verkocht en het is nog de vraag of de nieuwe eigenaar het pand voor dit soort activiteiten blijft open stellen.

Donderdag vanaf 18.00 u. in ons programma "Eilandleven" zullen alle Dichters van Dienst een gedicht uit de bundel voordragen.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...