Dordrecht, Netherlands

Presentatie prijsvraag Prins Clausbrug

De vijf geselecteerde ontwerpen voor de prijsvraag over de Prins Clausbrug worden vanaf donderdag 7 mei tot en met zondag 17 mei aan het publiek getoond bij DordtYart.
Gert van der Steen | 4 mei 2015 12:24 | Aangepast op 4 mei 2015 12:24
De expositie wordt op woensdag 6 mei om 16.30 uur geopend door wethouder Piet Sleeking. De vijf inzendingen zijn uitgekozen uit de 127 ontwerpen die werden ingestuurd. De mening van bezoekers van de tentoonstelling worden door de jury meegenomen in hun eindoordeel. De bekendmaking van het winnende ontwerp is op 2 juli en de prijsuitreiking wordt samen met stichting “De Stad” georganiseerd.

DordtYart is elke week geopend van donderdag tot en met zondag van 11 tot 17 uur.

De geselecteerde ontwerpen zijn:

‘De driehoek’ van Ney & Partners, ‘Rijk in beleving, iconisch in zijn eenvoud’ van Powerhouse Company, ‘SLOW MOTION’ van Quist Wintermans Architecten, ‘SHISHI ODOSHI’ van Studio BF en ‘Dordtse Nereïde’ van René van Zuuk Architecten.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...