gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Prijsvraag voor nieuw ’stadskantoor’

d142d8a17dc0a4f735df34a48f41c93d.jpg

Huis van Stad en Regio wordt de naam van het nieuwe stadskantoor. Mensen kunnen nu ontwerpen voor dit nieuwe gebouw en de openbare ruimte eromheen indienen in een prijsvraag.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In het nieuwe Huis van Stad en Regio worden onder anderen de gemeentelijke organisatie van Dordrecht, de VVV, Dordrecht Marketing, de Bibliotheek en een gedeelte van de medewerkers van de GRD (Gemeenschappelijke Regeling Drechtsteden) gevestigd.

Het huidige Stadskantoor aan de westelijke zijde van de Spuiboulevard maakt plaats voor woningbouw. Het nieuwe gebouw betreft de locatie van het voormalige belastingkantoor, het driehoekvormige gebouw ernaast en parkeergarage Veemarkt aan de oostzijde van de Spuiboulevard.

Voor meer informatie over de prijsvraag kan men terecht op de website van Architectuur locaal. De vragen kunnen via TenderNed op deze website gesteld worden. Kijk voor meer informatie op https://arch-lokaal.nl/prijsvraag-huis-van-stad-en-regio-dordrecht/.

Lees ook

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.

fouilleren.png

Tientallen wapens gevonden bij preventief fouilleren in Dordrecht, maatregel verlengd

Het preventief fouilleren in Dordrecht wordt met een jaar verlengd. Dat betekent dat mensen op verschillende plekken in de stad zonder concrete verdenking gefouilleerd mogen worden of dat voertuigen daar gecontroleerd mogen worden. Bij dergelijke controles zijn in meer dan een jaar tijd ruim dertig wapens van straat gehaald.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.

plucheplakkers

Welgemeend advies van de Plucheplakkers voor deze FC Dordrecht-middenvelders

FC Dordrecht is uitgespeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 4-1 verlies bij Almere City kan de ploeg van trainer Dirk Kuijt alleen nog tiende, elfde of twaalfde worden. De Plucheplakkers maken na de nederlaag in Flevoland de balans op.

IMG_1819.jpeg

Gloednieuw azc in Dordrecht klaar voor opvang van 580 vluchtelingen

De eerste 200 van de in totaal 580 asielzoekers krijgen vanaf 1 mei de sleutel van hun nieuwe woning. De vluchtelingen worden opgevangen in een gloednieuw complex aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht. In het complex kunnen de asielzoekers de komende tien jaar in rust leven, maar worden ze ook aangespoord om mee te draaien in de samenleving.