Dordrecht, Netherlands

Prijzen fotowedstrijd Biesbosch uitgereikt

De prijzen voor de fotowedstrijd ‘ Nieuwe Dordtse Biesbosch” zijn woensdagmiddag 7 januari uitgereikt.
Gert van der Steen | 8 januari 2015 12:27 | Aangepast op 8 januari 2015 12:27
Dat waren er twee: een publieksprijs en een prijs van de vakjury. Die werden overhandigd door juryvoorzitter Jacques van der Neut en wethouder Bert van de Burgt

De publieksprijs werd toegekend na het tellen van ingeleverde stembriefjes en de ‘likes’ op de Facebookpagina. Deze ging naar Bernard Stam met zijn foto van een ree met haar kalf.

De vakjury koos de foto ‘Winter in de Biesbosch’ van Jan Buitendijk.


De vakjury had eerder al een selectie van 33 foto’s gemaakt die werden tentoongesteld in het Stadskantoor en waaruit het publiek kon kiezen. In totaal waren er 138 inzendingen.

Foto: Jarko de Witte van Leeuwen

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...