Dordrecht, Netherlands

Prima seizoen OSCD

OSCD, de Dordtse onderwaterhockeyclub, heeft het seizoen heel succesvol afgesloten. Het jeugdteam werd Nederlands kampioen, OSCD-2 promoveerde.
Gert van der Steen | 29 mei 2017 12:06 | Aangepast op 29 mei 2017 12:06
De onderwaterhockeyclubs spelen hun competitie in vijf dagen. Daarop worden 24 wedstrijden gespeeld. Het jeugdteam won er 22, speelde een keer gelijk en verloor een wedstrijd. ‘Jeugd’ betekent bij onderwaterhockey een leeftijd tot 19 jaar.

Het tweede team werd kampioen in de Tweede Klasse en promoveert naar de Eerste Klasse. Daar waren ze nog bijna het eerste team tegengekomen. Dat moest namelijk een promotie/degradatie-wedstrijd spelen om in de Hoofdklasse te blijven. Daar slaagden ze in met een ruime overwinning.

Lees ook

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...