Dordrecht, Netherlands

Primark zoekt personeel via UWV

Primark, de modeketen die een filiaal opent in de Drievriendenhof, heeft het UWV gevraagd een voorselectie van 450 mensen te maken voor een baan in de nieuwe winkel.
Gert van der Steen | 19 oktober 2015 13:46 | Aangepast op 19 oktober 2015 13:46
Het gaat om mensen die werkloos zijn of in de bijstand zitten. Er is plaats voor kassa- en magazijnmedewerkers en verkooppersoneel. Hoeveel vacatures er precies zijn is niet bekend. Waarschijnlijk opent de winkel op 1 december.

Wethouder Bert van de Burgt van werkgelegenheid is blij met de keuze van het bedrijf om deze weg te volgen bij de werving van personeel, waarover al vroeg in de onderhandelingen is gesproken. Mensen met het gevraagde opleidingsniveau hebben het volgens hem op dit moment erg moeilijk met het vinden van een (nieuwe) baan. Ook het UWV reageert uiterst positief.

Deze aanpak is door Primark ook al in Rotterdam en Almere gevolgd.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...

Winter3Daagse haalt recordaantal producten op voor Voedselbank

De eindstand van de inzamelactie Winter3Daagse is zondagavond bekendgemaakt. In totaal zijn er 74.82...

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...