gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Primark zoekt personeel via UWV

Primark, de modeketen die een filiaal opent in de Drievriendenhof, heeft het UWV gevraagd een voorselectie van 450 mensen te maken voor een baan in de nieuwe winkel.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het gaat om mensen die werkloos zijn of in de bijstand zitten. Er is plaats voor kassa- en magazijnmedewerkers en verkooppersoneel. Hoeveel vacatures er precies zijn is niet bekend. Waarschijnlijk opent de winkel op 1 december.

Wethouder Bert van de Burgt van werkgelegenheid is blij met de keuze van het bedrijf om deze weg te volgen bij de werving van personeel, waarover al vroeg in de onderhandelingen is gesproken. Mensen met het gevraagde opleidingsniveau hebben het volgens hem op dit moment erg moeilijk met het vinden van een (nieuwe) baan. Ook het UWV reageert uiterst positief.

Deze aanpak is door Primark ook al in Rotterdam en Almere gevolgd.

Lees ook

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

pcp

Voetballer zwaargewond, maar SSW-spelers vrijgesproken van mishandeling

Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.