Dordrecht, Netherlands

Primeur Dordrecht Pasar Malam

Dit jaar heeft Dordrecht te maken met een primeur tijdens het festival Pasar Malam. De Dordtse band ‘Untung Bedjo Kumpulan’ gaat voor het eerst weer optreden na een stop van vijf jaar. Organisator Hans van der Meer had wel eens van de band gehoord: “Ik vond gelijk dat ze een groter podium verdienden.”
Inge de Bruyn | 11 augustus 2016 11:32 | Aangepast op 11 augustus 2016 11:32
De band bestond voorheen uit de broers Untung en Bedjo. Vijf jaar geleden is Bedjo overleden aan de ziekte ALS. Untung heeft besloten om de band dit jaar weer nieuw leven in te blazen. Samen met drie andere muzikanten treedt hij voor het eerst weer op.

Pasar Malam zal dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd worden in Dordrecht. Het festival begint aanstaande zondag op het Statenplein en in de Sarisgang.

Foto: Fokko van der Straaten

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...