Dordrecht, Netherlands

Primeur Dordrecht Pasar Malam

Dit jaar heeft Dordrecht te maken met een primeur tijdens het festival Pasar Malam. De Dordtse band ‘Untung Bedjo Kumpulan’ gaat voor het eerst weer optreden na een stop van vijf jaar. Organisator Hans van der Meer had wel eens van de band gehoord: “Ik vond gelijk dat ze een groter podium verdienden.”
Inge de Bruyn | 11 augustus 2016 11:32 | Aangepast op 11 augustus 2016 11:32
De band bestond voorheen uit de broers Untung en Bedjo. Vijf jaar geleden is Bedjo overleden aan de ziekte ALS. Untung heeft besloten om de band dit jaar weer nieuw leven in te blazen. Samen met drie andere muzikanten treedt hij voor het eerst weer op.

Pasar Malam zal dit jaar voor de vijfde keer georganiseerd worden in Dordrecht. Het festival begint aanstaande zondag op het Statenplein en in de Sarisgang.

Foto: Fokko van der Straaten

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...