De Prins Willem Alexanderkade kan volgend jaar worden gebruikt door zeeschepen.
Redactie Streekomroep | 2 oktober 2026 12:00
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
Corrado Francke | 29 september 2026 17:00
De politie heeft twee verdachten opgepakt voor een ontvoering en een woningoverval van twee maanden geleden. Een 20-jarige vrouw werd in Papendrecht ontvoerd, waarna haar woning in Rotterdam werd overvallen. Daarbij werden de overige bewoners bedreigd en vastgebonden.
Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.
De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.
Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.
De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.
De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.