Dordrecht, Netherlands

Problemen bij kademuur Wolwevershaven

De werkzaamheden aan de kademuur van de Wolwevershaven zijn pas maanden later klaar. De klus wordt ook veel duurder. Hoeveel duurder is nog niet bekend.
Peter Tromp | 10 oktober 2016 17:10 | Aangepast op 10 oktober 2016 17:10
De problemen zijn ontstaan na het slaan van te korte damwanden. Die moesten er weer uit en worden vervangen. Het ging ook mis bij het heien van funderingspalen. Daarbij ontstonden te sterke trillingen.

Het vervangen van de kademuur zou vorige maand al klaar moeten zijn, maar duurt nu zeker nog tot begin december. Voor de klus is 1,2 miljoen euro uitgetrokken. Zeker is dat dat bedrag overschreden wordt.

Langs de Wolwevershaven wordt de kademuur vervangen over een lengte van 65 meter. Een klus die zorgvuldig moet worden uitgevoerd, vanwege de historische panden in de omgeving.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...