Dordrecht, Netherlands

Problemen bij kademuur Wolwevershaven

De werkzaamheden aan de kademuur van de Wolwevershaven zijn pas maanden later klaar. De klus wordt ook veel duurder. Hoeveel duurder is nog niet bekend.
Peter Tromp | 10 oktober 2016 17:10 | Aangepast op 10 oktober 2016 17:10
De problemen zijn ontstaan na het slaan van te korte damwanden. Die moesten er weer uit en worden vervangen. Het ging ook mis bij het heien van funderingspalen. Daarbij ontstonden te sterke trillingen.

Het vervangen van de kademuur zou vorige maand al klaar moeten zijn, maar duurt nu zeker nog tot begin december. Voor de klus is 1,2 miljoen euro uitgetrokken. Zeker is dat dat bedrag overschreden wordt.

Langs de Wolwevershaven wordt de kademuur vervangen over een lengte van 65 meter. Een klus die zorgvuldig moet worden uitgevoerd, vanwege de historische panden in de omgeving.

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Overvaller dreigt met vuurwapen in slijterij

Redactie Streek 56 | 7 nov 2025 11:58

Lees ook

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...

Lego-fans opgelet: inwoners mogen eigen gemeente in steentjes nabouwen voor tentoonstelling

Museum Ridderkerk Oudheidkamer zoekt mensen die Ridderkerkse gebouwen willen nabouwen met legoblokje...

Vrachtverkeer over spoor en bussen over vluchtstrook: hoe zijn gevolgen brugsluiting op te vangen?

Het Papendrechtse gemeentebestuur komt te weinig met alternatieve routes tijdens de sluiting van de ...

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...

Wie koopt dit schilderij van half miljoen: 'Het mag weg, maar het hoeft niet'

Het was één van de kunstontdekkingen in 2024. Het portret van Michiel Adriaensz de Ruyter van schild...

Steeds meer mensen zonder vangnet, maar steeds minder mentoren om ze op te vangen

Er is een schreeuwend tekort aan vrijwilligers die mensen helpen die niemand meer hebben om op terug...