gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Problemen door werkzaamheden in Krispijn; buurtbuddy lost het op

8bdd86c0bd692ac639f23caec7e80e79

Sinds twee weken wordt er in Krispijn gewerkt aan het vervangen van de riolering. Buurtbewoner Marcel Dingemans ondervindt overlast van de werkzaamheden. “Je kunt je auto nergens kwijt, voor mensen in een scootmobiel is de stoep moeilijk te berijden en we missen een container van HVC voor het afval.” Zomaar een aantal problemen waar Marcel, zelf ook slecht ter been, tegenaan loopt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
ca52c7507397fee7334caa0f815621d2
“Voornamelijk de container is nogal een probleem. Die is tijdelijk buiten gebruik.” Marcel vertelt dat er een hoes om de container zat, maar dat er iemand is geweest die hem eraf heeft gehaald. “HVC zou een noodcontainer neerzetten, maar na een telefoontje kwam ik erachter dat niemand ergens van wist.” De container raakt vol, maar kan niet geleegd worden. Een vuilniswagen kan de straat niet in, in verband met de werkzaamheden.

Tijdens het gesprek met Marcel worden we gewezen op de aanwezigheid van Henk. Hij is buurtbuddy en het aanspreekpunt tijdens de werkzaamheden in de wijk. “Ik kan er niet voor zorgen dat er over 10 minuten een container staat, maar ik ga hier zeker even achteraan. Ik ben er ook voor om mensen te helpen met oversteken of voor allelei andere vragen.” Ook kun je bij Henk terecht voor een bak koffie, grapt hij.

De werkzaamheden in de Tesselschadestraat zijn nog in volle gang. Als heel de wijk straks gedaan is, zijn we volgens Marcel zeker een jaar verder.

Lees ook

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?