Dordrecht, Netherlands

Productief FC Dordrecht langs Norwich City O23

FC Dordrecht heeft zaterdag de voorbereiding op het nieuwe seizoen afgesloten met een doelpuntrijke overwinning. De Schapenkoppen wonnen tijdens de Open Dag aan de Krommedijk met 5-3 van Norwich City Onder 23. FC Dordrecht en Norwich City hebben een samenwerkingsverband.
Robert van Loon | 3 augustus 2019 17:22 | Aangepast op 3 augustus 2019 17:22


Bij rust stond er al een 3-2 stand. Fabian de Abreu, Pedro Marques en Louis Lomas (eigen doelpunt) zorgden voor de drie treffers van de thuisploeg. Adam Idah was namens Norwich City tweemaal trefzeker.

In de tweede helft werden nog drie treffers genoteerd. Marques en Feyenoord-huurling Noah Lewis scoorden voor FC Dordrecht. Idah maakte na de rust zijn derde doelpunt van de middag. FC Dordrecht start aanstaande vrijdag in de eerste divisie met een thuiswedstrijd tegen NAC Breda.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...