Dordrecht, Netherlands

Programma Dordrecht Pride bekend

Het programma voor de Dordrecht Pride op 15 september is bekend. De dag begint om 13.00 uur met een viering in een roze opblaaskerk op het Beverwijcksplein. Tijdens de dienst spreekt voorganger Jan Anne Slot van de Nieuwe Hoop Familiekerk.
Robert van Loon | 24 augustus 2018 11:01 | Aangepast op 24 augustus 2018 11:01
Na de dienst kunnen koppels trouwen voor één dag in de opblaaskerk. Ellie Lust spreekt daarna om 14.30 uur over LHBT en veiligheid, ook kan het publiek hierbij vragen stellen. De roze Lifestylemarkt start ook na de dienst en duurt tot 20.00 uur. Bij de kraampjes op het Beverwijkseplein zijn kleding, accessoires, verzorgings- en andere producten te vinden.


Om 16.00 uur start de Pride Walk. Met het lopen van de tocht wil de organisatie laten zien dat in Dordrecht iedereen veilig moet kunnen zijn. In april en juni werden mannen mishandeld om hun seksuele voorkeur.


De uitreiking voor het Regenboogschaap 2018 staat gepland om 18.00 uur. Deze prijs wordt gegeven aan een persoon die zich heeft ingezet voor de diversiteit in Dordrecht.


De dag eindigt met optredens van DJ’s The G-Team en mc Divine. Daarna is er een afterparty in de The Mood.

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Lees ook

Bom onder gezamenlijk zwembad Hardinxveld en Sliedrecht, wordt die vanavond ontmanteld?

Geen duidelijkheid over een azc, geen gezamenlijk zwembad. Dat is de beknopte samenvatting van het b...

Recordaantal optredens tijdens warme zomereditie Gluren bij de Buren

Het was afgelopen zondag een recorddag voor het Gluren bij de Buren-festival. Nooit eerder werden e...

Expert over seksueel misbruik: 'Intens triest dat een slachtoffer een dader wordt'

Cornelis den D. kreeg onlangs 6,5 jaar celstraf en tbs met dwangverpleging voor seksueel misbruik va...

Een halve eeuw De Hoop: ‘De passie die zij toen hadden voel je nu nog steeds’

Een mensenbieb, swingende koormuziek en een groot luchtkussen. Organisatie De Hoop vierde zaterdag h...

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Het lichaam van de vermiste jongeman is gevonden in de Beneden Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. V...

Vierde autobrand binnen twee weken in Alblasserdam

In Alblasserdam is voor de vierde keer in twee weken tijd een auto uitgebrand. In de nacht van maand...