gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Programma intocht Sinterklaas bekendgemaakt

Binnenkort brengt de goedheiligman weer een bezoek aan onze stad en de intocht van Sinterklaas wordt ook dit jaar groots georganiseerd. Zet je schoen alvast klaar, want de stoomboot zal op 18 november in de Kuipershaven aanmeren.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
De boot van de Sint zal samen met 100 vrolijke Pieten om 12.00 uur in de Kuipershaven aanleggen. Hij zal daar worden opgewacht door burgervader Wouter Kolff. In afwachting op de Sint wordt het publiek vermaakt door Geert Gordijn en Vicky Volgspot uit het Dordtse theater. Marchingband Prins Willem van Oranje speelt de mooiste sinterklaasliedjes, terwijl de Sint en burgemeester alle kinderen begroeten.

Het feest wordt daarna op het Scheffersplein voortgezet, met muziek van de beste Pietenband. Er zal ook een draaimolen zijn, en Candyman zorgt voor allerlei lekkernijen.

Later op de middag brengt Sinterklaas ook een bezoek aan Crabbehof, waar het dansen en zingen natuurlijk onverminderd doorgaat.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: van wethouder naar predikant

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Ton Spek. Acht jaar lang was hij een vertrouwd gezicht als wethouder in Sliedrecht, maar nu maakt hij een carrièreswitch: hij wordt predikant.

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

PSX_20261106_213951

Fietser geschept door busje, bestuurder aangehouden

Bij een aanrijding op de Pontonniersweg in Papendrecht is vrijdagavond een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer werd geschept door een bestelbus. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.