Dordrecht, Netherlands

Programma intocht Sinterklaas bekendgemaakt

Binnenkort brengt de goedheiligman weer een bezoek aan onze stad en de intocht van Sinterklaas wordt ook dit jaar groots georganiseerd. Zet je schoen alvast klaar, want de stoomboot zal op 18 november in de Kuipershaven aanmeren.
Jasmin Zahirovic | 18 oktober 2017 11:09 | Aangepast op 18 oktober 2017 11:09
De boot van de Sint zal samen met 100 vrolijke Pieten om 12.00 uur in de Kuipershaven aanleggen. Hij zal daar worden opgewacht door burgervader Wouter Kolff. In afwachting op de Sint wordt het publiek vermaakt door Geert Gordijn en Vicky Volgspot uit het Dordtse theater. Marchingband Prins Willem van Oranje speelt de mooiste sinterklaasliedjes, terwijl de Sint en burgemeester alle kinderen begroeten.

Het feest wordt daarna op het Scheffersplein voortgezet, met muziek van de beste Pietenband. Er zal ook een draaimolen zijn, en Candyman zorgt voor allerlei lekkernijen.

Later op de middag brengt Sinterklaas ook een bezoek aan Crabbehof, waar het dansen en zingen natuurlijk onverminderd doorgaat.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...