Dordrecht, Netherlands

Programma Struinen in de Tuinen bekend

Over een week of 3, op zaterdag 5 september, doet Dordrecht mee aan het landelijke Struinen in de Tuinen. Gastvrije stadsgenoten openen die dag hun tuin voor een lokale act en een coronaproof aantal toeschouwers.
Vivian Rutte | 11 augustus 2021 16:30 | Aangepast op 11 augustus 2021 16:30
De organisatie spreekt van een ‘bonte verzameling van tuinen en bijbehorende optredens’. Rappers, dichters, theatermakers en muzikanten; ze staan allemaal in Dordtse tuinen op 5 september tussen 12:00 en 17:00. In elke buitenruimte treedt een act drie maal op. Alle optredens werken met een “pay whay you can”-entree.

In Dordrecht staan een hoop bekende en minder bekende acts op het programma; singer-songwriter Arjan Loeve, psychedelische rockband Stone Golem, om er maar twee te noemen. Het volledige Dordtse programma is hier te bekijken, ook kan er een persoonlijke route samengesteld worden.

Foto: Marcel Kamphuis | Struinen in de Tuinen

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...