Dordrecht, Netherlands

ProRail over treinongeluk: "Hij nam een groot risico"

ProRail gaat aangifte doen tegen de chauffeur van de vuilniswagen die dinsdag een aanrijding met een trein veroorzaakte op de overweg bij de Reeweg-Oost. Op filmbeelden is volgens de spoorbeheerder namelijk te zien dat hij overstak terwijl de overweglichten al knipperden.
Gert van der Steen | 12 maart 2020 13:54 | Aangepast op 12 maart 2020 13:54
Op de beelden is te zien dat de chauffeur toch doorreed terwijl hij had kunnen zien dat er aan de overkant geen plek was.

Helga Cuijpers, regiodirecteur van ProRail, vindt het onaccteptabel dat een vrachtwagenchauffeur zich niet aan de regels heeft gehouden. ‘Daarmee nam hij een groot risico voor zichzelf en anderen. Van een beroepschaffeur mogen we verwachten dat die dergelijke risico’s goed inschat.

Bij het ongeluk raakte niemand gewond.

Lees ook

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...