Dordrecht, Netherlands

Provincie beoordeelt drie inschrijvingen openbaarvervoerconcessie

De provincie Zuid-Holland heeft drie inschrijven ontvangen voor de openbaarvervoerconcessie in de Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden. De provincie buigt zich de komende tijd over de biedingen van Arriva, EBS en Qbuzz.
Jasmin Zahirovic | 31 oktober 2017 09:55 | Aangepast op 31 oktober 2017 09:55
Naar verwachting krijgen de drie openbaarvervoersbedrijven in januari te horen welke vervoerder het meest geschikte plan voor het vervoer in de regio heeft geformuleerd. De winnaar mag per 1 januari 2019 het openbaar vervoer in de omgeving verzorgen.


De provincie stelt jaarlijks een exploitatiebudget van ongeveer 24 miljoen euro beschikbaar. Het bedrijf met de beste beoordeling mag tot en met 2026 de inrichting van het openbaar vervoer op zich nemen.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...