Dordrecht, Netherlands

Psalmen zingen met bovenstem

In de Trinitatuskapel worden volgende week weer niet-ritmische psalmen gezongen met bovenstem. Het is een vervolg op de zangavond van vorig jaar.
Peter Tromp | 10 oktober 2016 11:58 | Aangepast op 10 oktober 2016 11:58
Organisatoren Arie Baars en Cees den Bakker zeggen veel positieve reacties te hebben gehad op de eerste editie. Wel hopen ze dit jaar op meer mannelijke zangers die de kunst van het zingen met bovenstem beheersen.

De zangavond is niet uitgesproken religieus, maar wel stijlvol en er wordt op het orgel gespeeld.

Psalmen zingen voor liefhebbers vindt 22 oktober plaats in de Trinitatuskapel aan de Vriesestraat. De avond begint om 19.30 uur en eindigt rond 21.00 uur. Daarna kan nog met een drankje worden nagepraat in de kosterij. Toegang is gratis. Er wordt wel gecollecteerd.

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...