Dordrecht, Netherlands

Publiek kan meekijken bij opnamen pornofilm

Onder het motto Krijg Nou Tieten komt de bekende pornoster Kim Holland op zondag 25 november naar Villa Weizigt voor de opnamen van een pornofilm.
Leo Roubos | 15 november 2018 12:15 | Aangepast op 15 november 2018 12:15
Er is een soft-gedeelte met strippers, topless girls, een hot boy, maar ook selfies met pornogirls en community girls en een meet&greet met de community girls. Daarnaast is er een verkoop van speciale items, zoals slipjes.

Verder is een hard-gedeelte met een masturbatieshow, een lesbische dildoshow, een live sexshow en een kinky sexshow. Daarnaast kan men zelf deelnemen aan de filmopname met porno-prinses Lilly.

Krijg Nou Tieten begint zondag 25 november om 16.00 uur. De opnamen zijn voor iedereen bij te wonen tegen betaling van 30 euro.

Lees ook

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...