Het was vandaag druk op de tribunes tijdens de eerste dag van Worldcup Shorttrack op de ijsbaan in de Sportboulevard.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 24 oktober 2026 09:00
Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.
De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.
Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.
Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.
De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.
FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.