Het was vandaag druk op de tribunes tijdens de eerste dag van Worldcup Shorttrack op de ijsbaan in de Sportboulevard.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.
Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.
De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.
Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.
Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.
FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.