gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Puzzelen en knutselen helpen Dordtenaren de tweede coronagolf door

5752a47c5fdf159d6cc2dc630c390f17

Net als tijdens de eerste coronagolf, profiteren ook nu spelletjes- en hobbywinkels van de coronacrisis. Puzzels worden bijvoorbeeld al het hele jaar goed verkocht, zo ook bij spelletjeswinkel 4YourGames in de binnenstad.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Met puzzelen kan je je zelf even afsluiten van de buitenwereld en het is iets wat je prima alleen kan doen of met zijn tweeën. Maar je werkt ook naar een leuk eindresultaat toe”, vertelt eigenaar Maico Paschold.

Maar de keuze in puzzels en spellen is door de populariteit minder groot geworden voor Maico. “Maar ik ga ervan uit dat de leveranciers hun best doen om toch een voorraad te krijgen.”

Ook bij Hobbywinkel Pipoos merken ze dat mensen een uitlaatklep zoeken. In de winkel wordt meer omzet gedraaid dan vorig jaar. “Je kan even lekker je hoofd leeg maken en het werkt ontstressend”, vertelt eigenaar Frans Geurt.

Maar als je nog niet weet wat je moet kiezen uit de hobbywinkel, dan kijkt Frans welke hobby bij jou past en helpt je aan de juiste spullen.&t=3s

Lees ook

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

webfotooooo

Stroomstoring zorgt voor dag vol vertraging: 'Spannend of we onze vlucht nog halen'

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam kwamen deze maandag voor een nare verrassing te staan. Door een stroomstoring is er de hele dag geen treinverkeer mogelijk op dit traject. Dat leidt voor sommige reizigers tot problemen. "Het is heel spannend of we überhaupt onze vlucht nog wel gaan halen."

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.