gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Puzzelen en knutselen helpen Dordtenaren de tweede coronagolf door

5752a47c5fdf159d6cc2dc630c390f17

Net als tijdens de eerste coronagolf, profiteren ook nu spelletjes- en hobbywinkels van de coronacrisis. Puzzels worden bijvoorbeeld al het hele jaar goed verkocht, zo ook bij spelletjeswinkel 4YourGames in de binnenstad.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Met puzzelen kan je je zelf even afsluiten van de buitenwereld en het is iets wat je prima alleen kan doen of met zijn tweeën. Maar je werkt ook naar een leuk eindresultaat toe”, vertelt eigenaar Maico Paschold.

Maar de keuze in puzzels en spellen is door de populariteit minder groot geworden voor Maico. “Maar ik ga ervan uit dat de leveranciers hun best doen om toch een voorraad te krijgen.”

Ook bij Hobbywinkel Pipoos merken ze dat mensen een uitlaatklep zoeken. In de winkel wordt meer omzet gedraaid dan vorig jaar. “Je kan even lekker je hoofd leeg maken en het werkt ontstressend”, vertelt eigenaar Frans Geurt.

Maar als je nog niet weet wat je moet kiezen uit de hobbywinkel, dan kijkt Frans welke hobby bij jou past en helpt je aan de juiste spullen.&t=3s

Lees ook

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een man is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een verdachte aangehouden en doet onderzoek.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.