gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Puzzelen en knutselen helpen Dordtenaren de tweede coronagolf door

5752a47c5fdf159d6cc2dc630c390f17

Net als tijdens de eerste coronagolf, profiteren ook nu spelletjes- en hobbywinkels van de coronacrisis. Puzzels worden bijvoorbeeld al het hele jaar goed verkocht, zo ook bij spelletjeswinkel 4YourGames in de binnenstad.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Met puzzelen kan je je zelf even afsluiten van de buitenwereld en het is iets wat je prima alleen kan doen of met zijn tweeën. Maar je werkt ook naar een leuk eindresultaat toe”, vertelt eigenaar Maico Paschold.

Maar de keuze in puzzels en spellen is door de populariteit minder groot geworden voor Maico. “Maar ik ga ervan uit dat de leveranciers hun best doen om toch een voorraad te krijgen.”

Ook bij Hobbywinkel Pipoos merken ze dat mensen een uitlaatklep zoeken. In de winkel wordt meer omzet gedraaid dan vorig jaar. “Je kan even lekker je hoofd leeg maken en het werkt ontstressend”, vertelt eigenaar Frans Geurt.

Maar als je nog niet weet wat je moet kiezen uit de hobbywinkel, dan kijkt Frans welke hobby bij jou past en helpt je aan de juiste spullen.&t=3s

Lees ook

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

thumb website_versie2

Waarom één brugopening per maand straks cruciaal is voor hoge scheepvaart

Om tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de maritieme maakindustrie niet helemaal plat te leggen, wordt er tijdens de werkzaamheden aan de brug één keer per maand een speciale doorgang gemaakt. Zo kan hoge scheepvaart de brug alsnog passeren. En dat is nodig, want het is de enige route naar de Rotterdamse haven en de Noordzee. “Als je het vergelijkt met autoverkeer, is de A12 en A15 naar Duitsland de Beneden Merwede”, zegt Erik Peters van Maritime & Offshore NL.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.