gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Puzzelen en knutselen helpen Dordtenaren de tweede coronagolf door

5752a47c5fdf159d6cc2dc630c390f17

Net als tijdens de eerste coronagolf, profiteren ook nu spelletjes- en hobbywinkels van de coronacrisis. Puzzels worden bijvoorbeeld al het hele jaar goed verkocht, zo ook bij spelletjeswinkel 4YourGames in de binnenstad.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Met puzzelen kan je je zelf even afsluiten van de buitenwereld en het is iets wat je prima alleen kan doen of met zijn tweeën. Maar je werkt ook naar een leuk eindresultaat toe”, vertelt eigenaar Maico Paschold.

Maar de keuze in puzzels en spellen is door de populariteit minder groot geworden voor Maico. “Maar ik ga ervan uit dat de leveranciers hun best doen om toch een voorraad te krijgen.”

Ook bij Hobbywinkel Pipoos merken ze dat mensen een uitlaatklep zoeken. In de winkel wordt meer omzet gedraaid dan vorig jaar. “Je kan even lekker je hoofd leeg maken en het werkt ontstressend”, vertelt eigenaar Frans Geurt.

Maar als je nog niet weet wat je moet kiezen uit de hobbywinkel, dan kijkt Frans welke hobby bij jou past en helpt je aan de juiste spullen.&t=3s

Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

luchtalarm 03

sirene

Luchtalarm blijft toch bestaan en Defensie gaat meebetalen

Het luchtalarm blijft bestaan, zeggen Haagse bronnen tegen de NOS. Defensie gaat eraan meebetalen, ook wordt het systeem gemoderniseerd. Daarmee zal het luchtalarm toch niet op 1 januari 2028 verdwijnen, zoals minister Van Weel (Justitie en Veiligheid) eerder had aangekondigd.

Wantijbad

zomerhitte

Opening Wantijbad opnieuw uitgesteld: ‘We begrijpen dat de latere opening teleurstellend is’

Er kan waarschijnlijk op zijn vroegst eind juni worden gezwommen in het Wantijbad. Het Dordtse openluchtzwembad heeft te maken met uitgelopen werkzaamheden, waardoor eerder al de seizoenopening moest worden uitgesteld. “We kunnen op dit moment nog geen harde openingsdatum noemen.”

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.