gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Puzzelen en knutselen helpen Dordtenaren de tweede coronagolf door

5752a47c5fdf159d6cc2dc630c390f17

Net als tijdens de eerste coronagolf, profiteren ook nu spelletjes- en hobbywinkels van de coronacrisis. Puzzels worden bijvoorbeeld al het hele jaar goed verkocht, zo ook bij spelletjeswinkel 4YourGames in de binnenstad.

Emma Meijer |  | Aangepast op
“Met puzzelen kan je je zelf even afsluiten van de buitenwereld en het is iets wat je prima alleen kan doen of met zijn tweeën. Maar je werkt ook naar een leuk eindresultaat toe”, vertelt eigenaar Maico Paschold.

Maar de keuze in puzzels en spellen is door de populariteit minder groot geworden voor Maico. “Maar ik ga ervan uit dat de leveranciers hun best doen om toch een voorraad te krijgen.”

Ook bij Hobbywinkel Pipoos merken ze dat mensen een uitlaatklep zoeken. In de winkel wordt meer omzet gedraaid dan vorig jaar. “Je kan even lekker je hoofd leeg maken en het werkt ontstressend”, vertelt eigenaar Frans Geurt.

Maar als je nog niet weet wat je moet kiezen uit de hobbywinkel, dan kijkt Frans welke hobby bij jou past en helpt je aan de juiste spullen.&t=3s

Lees ook

aiboeken

AI-bedrijven kopen boekwinkel van Nancy leeg: 'Deze boeken gaan door de shredder'

Tweedehandsboekhandelaar Nancy Schot uit Hendrik-Ido-Ambacht verkocht jarenlang vooral aan liefhebbers uit de buurt. Tegenwoordig stuurt ze duizenden bestellingen naar de Verenigde Staten. Haar oude boeken worden namelijk gebruikt om AI-modellen te trainen: “Het is goede handel, maar de boeken gaan op deze manier wel verloren.”

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.