Dordrecht, Netherlands

PvdA stelt vragen aan college om Wijklijn

Dordrecht moet als het aan de PvdA ligt een schonere stad worden. Burgers kunnen meldingen van zwerfafval maken bij de Wijklijn, maar volgens de arbeiderspartij werkt deze niet optimaal.
Kees Rijborz | 24 februari 2017 17:03 | Aangepast op 24 februari 2017 17:03
Bij de Wijklijn proberen ze zo goed mogelijk te reageren op binnengekomen meldingen, maar zij hebben volgens adviseur Joop Vet, simpelweg de middelen niet om ze allemaal te beantwoorden.


De PvdA wil nu van het college weten of de Wijklijn wel functioneert. Raadslid Peter Puik geeft ook aan dat Dordrecht veel schoner kan zijn.

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...