Dordrecht, Netherlands

PvdA wil duidelijkheid initiatieven.

De gemeenteraadsfractie van de PvdA stelt vragen aan B&W naar aanleiding van klachten van mensen die een evenement willen organiseren.
Gert van der Steen | 4 mei 2015 15:02 | Aangepast op 4 mei 2015 15:02
Van verschillende kanten, van bewoners, ondernemers en organisaties wordt geklaagd over de onduidelijkheid van de eisen die aan het organiseren van bijvoorbeeld een braderie of een fancy fair worden gesteld. Vaak worden er op het laatste moment aanvullende eisen gesteld, waarvan het verband met zaken zoals veiligheid soms niet duidelijk is. Dat kan voor de organisatoren flinke moeilijkheden met zich mee brengen, vaak ook op financiëel gebied.

De PvdA pleit voor een overzicht van eisen die een organisator voor zijn type evenement kan verwachten en vraagt zich ook af of voor alle evenementen, grote of kleine, dezelfde eisen moeten gelden.

Tenslotte zou de fractie graag zien dat de communicatie wat tijdiger zou verlopen, zodat niet vlak voor de gebeurtenis extra inspanning en stress worden gevraagd.

Lees ook

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...