Dordrecht, Netherlands

PvdA wil duidelijkheid initiatieven.

De gemeenteraadsfractie van de PvdA stelt vragen aan B&W naar aanleiding van klachten van mensen die een evenement willen organiseren.
Gert van der Steen | 4 mei 2015 15:02 | Aangepast op 4 mei 2015 15:02
Van verschillende kanten, van bewoners, ondernemers en organisaties wordt geklaagd over de onduidelijkheid van de eisen die aan het organiseren van bijvoorbeeld een braderie of een fancy fair worden gesteld. Vaak worden er op het laatste moment aanvullende eisen gesteld, waarvan het verband met zaken zoals veiligheid soms niet duidelijk is. Dat kan voor de organisatoren flinke moeilijkheden met zich mee brengen, vaak ook op financiëel gebied.

De PvdA pleit voor een overzicht van eisen die een organisator voor zijn type evenement kan verwachten en vraagt zich ook af of voor alle evenementen, grote of kleine, dezelfde eisen moeten gelden.

Tenslotte zou de fractie graag zien dat de communicatie wat tijdiger zou verlopen, zodat niet vlak voor de gebeurtenis extra inspanning en stress worden gevraagd.

Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...