Dordrecht, Netherlands

PvdA wil wijkagent terug in de wijk

Wijkagenten worden steeds vaker ingezet bij diensten die niet in hun wijk plaatsvinden. Dat zegt raadslid Peter Puik van de PvdA. Zijn fractie vraagt het college uit te zoeken wat er aan de hand is.
Peter Tromp | 14 september 2017 17:07 | Aangepast op 14 september 2017 17:07
Puik zegt signalen te hebben dat wijkagenten steeds vaker worden ingezet voor noodhulpdiensten en ME-inzet. “Daarvoor is de wijkagent niet bedoeld”, zegt hij. De PvdA wil van het college weten of zij ook vindt dat de wijkagent belangrijk is voor veiligheid en leefbaarheid in de wijk. En hoeveel tijd zo’n agent nou eigenlijk nog in de wijk doorbrengt.

Peter Puk heeft zelf geen oplossing voor het probleem. ‘Mogelijk heeft het te maken met een bezettingsprobleem”, zegt hij, “Dan moeten we daar iets aan gaan doen."&t=6s

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...