Dordrecht, Netherlands

Qbuzz: vanaf maandag meer bussen en chauffeurs

Qbuzz wil vanaf aanstaande maandag het vervoer in de Drechtsteden verbeteren en neemt daarom maatregelen, dat schrijft de vervoerder zaterdag in een persbericht. In de afgelopen weken waren er vertragingen en was er onvrede bij buschauffeurs. De problemen speelden zich af op de lijnen 81, 90, 88, 4, 316/392, 387,488 en 489. Met de trein op de Merwedelingelijn zijn geen problemen.
Robert van Loon | 5 januari 2019 16:19 | Aangepast op 5 januari 2019 16:19
Volgens Qbuzz zijn er meerdere oorzaken voor de problemen. Er waren te krappe wisselmomenten waardoor chauffeurs op elkaar moesten wachten om te ruilen van bus, files zorgden voor vertraging en de radio voor communicatie was nog niet volledig beschikbaar.


Maandag zet Qbuzz daarom extra bussen en chauffeurs in en is het rooster van busritten verbeterd waardoor chauffeurs meer tijd hebben voor een overstap. Met de maatregelen wil Qbuzz het vertrouwen terugwinnen en de verwachtingen waarmaken.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...