Dordrecht, Netherlands

Raad niet enthousiast over proeftuin

In de gemeenteraad werd dinsdagavond onder meer gesproken over burgerinitiatieven. Een daarvan is Proeftuin Amstelwijck, die moet verschijnen midden in de nieuwe villawijk Dordtse Hout 2.http://www.youtube.com/watch?v=Fl9XR9zJBso
Marjolein Vos | 22 november 2017 18:17 | Aangepast op 22 november 2017 18:17
Het is een plan voor een enorme moestuin die zo'n 2000 Dordtenaren van groenten moet voorzien. Robert Klaassen van Stichting Drechtstadsboer noemt het het ei van Columbus. Maar de raadsleden waren dat niet met hem eens. 

Ze vonden vooral dat ze te weinig informatie hadden ontvangen om een goed oordeel te vellen. Daarnaast vindt wethouder Mos, bij wie het onderwerp is ondergebracht, het geen goed idee omdat op dezelfde locatie over een paar jaar huizen gebouwd  moeten worden. En die gaan toch echt voor. 

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...