gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Raad van Commissarissen FC Dordrecht treedt per direct af

80ef6b5d1ed1ba95e2f2540032ad02d8

De drie leden van de Raad van Commissarissen (RvC), Lennard Bouwer en de bestuursleden John Weerman en Gertjan van den Bergh, leggen per direct hun functies binnen FC Dordrecht neer. Dat werd donderdagmiddag bekend.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De RvC houdt zich binnen het clubbestuur bezig met het financiële beleid van de organisatie. Met het opstappen van de drie leden is er dus een flink gat op te vullen binnen die structuur. De reden van het vertrek van de heren wordt “om de rust binnen de club te bewaren”, niet bekend gemaakt, zegt Bouwer.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw erkent dat er een beleidsmatig gat is op te vullen, maar ziet ook mogelijkheden voor ‘een nieuwe organisatorische fase’. De Zeeuw denkt na over andere mogelijkheden, waarbij ook de bouwplannen van het stadion of overname van de club een eventuele rol kunnen spelen.

Dat het aftreden te maken heeft met hoe de club er financieel voorstaat, ontkent De Zeeuw. Ook de tot nu slechte resultaten van het team spelen geen rol: “We zijn nog maar net begonnen met de competitie en de blessures en corona helpen ook niet bepaald mee. Maar we zijn ervan overtuigd dat we genoeg kwaliteit in deze selectie hebben om hoger te staan dan we nu staan.”

Op de eigen website meldt FC Dordrecht dat de wedstrijd van aankomende zondag gewoon doorgaat: "Met het motto “Samen strijden, samen winnen” slaan wij ons door elke tegenslag heen. Of het nu een onderste positie op de ranglijst is of het aangescherpte maatregelen zijn. Wij blijven strijdbaar."

Lees ook

politiearchiefexplosie

Halvering aanslagen met explosieven, 'maar aantal blijft te hoog'

Het aantal (pogingen tot) aanslagen met explosieven is in deze streek in de eerste zes maanden van 2026 gehalveerd ten opzichte van de eerste helft van 2025. Dat blijkt uit cijfers die de politie naar buiten heeft gebracht. In zeven van de negen gemeenten nam het aantal aanslagen af.

fotopersburobusink

Crowdfunding na omkomen tientallen duiven bij grote brand: 'Dit kunnen wij niet alleen'

“Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.

coalitiepapendrecht

'Niet links, niet rechts, maar Papendrechts': dit zijn de plannen van de nieuwe coalitie

De onderhandelingen tussen PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht zijn afgerond. Onder leiding van formateur Koen Becking bereikten de partijen op 16 juni overeenstemming over een coalitieakkoord voor Papendrecht. De inhoud van het akkoord is deze vrijdag gepresenteerd.

incident Station Sliedrecht

Persoon overlijdt na aanrijding Station Sliedrecht, treinverkeer hervat

Een persoon is dinsdagochtend aangereden door een trein van de MerwedeLingelijn. Dat gebeurde bij de oversteekplaats op Station Sliedrecht.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

controlepap

Gemeente ontdekt woonfraude en arbeidsuitbuiting bij controle

De gemeente Papendrecht heeft tijdens een integrale woningcontrole bijna dertig huizen bezocht. Bij een grote meerderheid bleken de zaken niet op orde te zijn. Zo waren bij meerdere adressen mensen aanwezig die niet op dat adres stonden ingeschreven en werden waarschuwingen uitgedeeld vanwege drugsoverlast.