gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Raad van Commissarissen FC Dordrecht treedt per direct af

80ef6b5d1ed1ba95e2f2540032ad02d8.jpg

De drie leden van de Raad van Commissarissen (RvC), Lennard Bouwer en de bestuursleden John Weerman en Gertjan van den Bergh, leggen per direct hun functies binnen FC Dordrecht neer. Dat werd donderdagmiddag bekend.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De RvC houdt zich binnen het clubbestuur bezig met het financiële beleid van de organisatie. Met het opstappen van de drie leden is er dus een flink gat op te vullen binnen die structuur. De reden van het vertrek van de heren wordt “om de rust binnen de club te bewaren”, niet bekend gemaakt, zegt Bouwer.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw erkent dat er een beleidsmatig gat is op te vullen, maar ziet ook mogelijkheden voor ‘een nieuwe organisatorische fase’. De Zeeuw denkt na over andere mogelijkheden, waarbij ook de bouwplannen van het stadion of overname van de club een eventuele rol kunnen spelen.

Dat het aftreden te maken heeft met hoe de club er financieel voorstaat, ontkent De Zeeuw. Ook de tot nu slechte resultaten van het team spelen geen rol: “We zijn nog maar net begonnen met de competitie en de blessures en corona helpen ook niet bepaald mee. Maar we zijn ervan overtuigd dat we genoeg kwaliteit in deze selectie hebben om hoger te staan dan we nu staan.”

Op de eigen website meldt FC Dordrecht dat de wedstrijd van aankomende zondag gewoon doorgaat: "Met het motto “Samen strijden, samen winnen” slaan wij ons door elke tegenslag heen. Of het nu een onderste positie op de ranglijst is of het aangescherpte maatregelen zijn. Wij blijven strijdbaar."

Lees ook

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”