gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Raad van Commissarissen FC Dordrecht treedt per direct af

80ef6b5d1ed1ba95e2f2540032ad02d8

De drie leden van de Raad van Commissarissen (RvC), Lennard Bouwer en de bestuursleden John Weerman en Gertjan van den Bergh, leggen per direct hun functies binnen FC Dordrecht neer. Dat werd donderdagmiddag bekend.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De RvC houdt zich binnen het clubbestuur bezig met het financiële beleid van de organisatie. Met het opstappen van de drie leden is er dus een flink gat op te vullen binnen die structuur. De reden van het vertrek van de heren wordt “om de rust binnen de club te bewaren”, niet bekend gemaakt, zegt Bouwer.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw erkent dat er een beleidsmatig gat is op te vullen, maar ziet ook mogelijkheden voor ‘een nieuwe organisatorische fase’. De Zeeuw denkt na over andere mogelijkheden, waarbij ook de bouwplannen van het stadion of overname van de club een eventuele rol kunnen spelen.

Dat het aftreden te maken heeft met hoe de club er financieel voorstaat, ontkent De Zeeuw. Ook de tot nu slechte resultaten van het team spelen geen rol: “We zijn nog maar net begonnen met de competitie en de blessures en corona helpen ook niet bepaald mee. Maar we zijn ervan overtuigd dat we genoeg kwaliteit in deze selectie hebben om hoger te staan dan we nu staan.”

Op de eigen website meldt FC Dordrecht dat de wedstrijd van aankomende zondag gewoon doorgaat: "Met het motto “Samen strijden, samen winnen” slaan wij ons door elke tegenslag heen. Of het nu een onderste positie op de ranglijst is of het aangescherpte maatregelen zijn. Wij blijven strijdbaar."

Lees ook

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.