gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Raad van Commissarissen FC Dordrecht treedt per direct af

80ef6b5d1ed1ba95e2f2540032ad02d8

De drie leden van de Raad van Commissarissen (RvC), Lennard Bouwer en de bestuursleden John Weerman en Gertjan van den Bergh, leggen per direct hun functies binnen FC Dordrecht neer. Dat werd donderdagmiddag bekend.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De RvC houdt zich binnen het clubbestuur bezig met het financiële beleid van de organisatie. Met het opstappen van de drie leden is er dus een flink gat op te vullen binnen die structuur. De reden van het vertrek van de heren wordt “om de rust binnen de club te bewaren”, niet bekend gemaakt, zegt Bouwer.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw erkent dat er een beleidsmatig gat is op te vullen, maar ziet ook mogelijkheden voor ‘een nieuwe organisatorische fase’. De Zeeuw denkt na over andere mogelijkheden, waarbij ook de bouwplannen van het stadion of overname van de club een eventuele rol kunnen spelen.

Dat het aftreden te maken heeft met hoe de club er financieel voorstaat, ontkent De Zeeuw. Ook de tot nu slechte resultaten van het team spelen geen rol: “We zijn nog maar net begonnen met de competitie en de blessures en corona helpen ook niet bepaald mee. Maar we zijn ervan overtuigd dat we genoeg kwaliteit in deze selectie hebben om hoger te staan dan we nu staan.”

Op de eigen website meldt FC Dordrecht dat de wedstrijd van aankomende zondag gewoon doorgaat: "Met het motto “Samen strijden, samen winnen” slaan wij ons door elke tegenslag heen. Of het nu een onderste positie op de ranglijst is of het aangescherpte maatregelen zijn. Wij blijven strijdbaar."

Lees ook

thumbjeeeeeeeee

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.20.37

Gemeente Sliedrecht zet deur open voor Oranje-nachten, horeca wacht af

De gemeente Sliedrecht geeft horecagelegenheden de mogelijkheid om hun zaak langer open te houden tijdens wedstrijden van het Nederlands elftal op het WK in Amerika, Canada en Mexico. Oranje speelt onder meer tegen Tunesië pas om 01.00 uur 's nachts, waardoor de wedstrijd pas ver na de normale sluitingstijd is afgelopen. Toch staat nog niet iedere uitbater te springen om langer open te blijven.

luchtalarm 02

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

baanhoekbrug

Let op: Baanhoekbrug al vanaf 6 juli niet meer door fietsers te gebruiken

Het fietspad van de Baanhoekbrug gaat elf dagen eerder dicht dan tot nu toe bekend. Vanwege voorbereidende werkzaamheden kunnen tweewielers als vanaf 6 juli de brug niet meer gebruiken om de Beneden Merwede over te steken.