Dordrecht, Netherlands

Raadsgriffier Van Hall naar Utrecht

Raadsgriffier Merel van Hall van de gemeenteraad in Dordrecht is voorgedragen als nieuwe raadsgriffier van Utrecht . De Utrechtse gemeenteraad neemt hierover op 4 juni een besluit.
arjan Verwoerd | 20 mei 2015 07:01 | Aangepast op 20 mei 2015 07:01
Merel van Hall (41) was de afgelopen zes jaar griffier in Dordrecht en had daarvoor diverse banen bij andere (semi-)overheden en organisaties. In Utrecht volgt zij Ad Smits op die na het zomerreces afscheid neemt als griffier. Van Hall heeft veel zin om aan de slag te gaan in haar nieuwe functie: “Mijn profiel past bij de jongste raad van Nederland. Graag draag ik bij aan nieuwe initiatieven om het bestuur van de stad eigentijdser te maken”.

Van Hall is getrouwd met de voormalig Dordtse wethouder Ferdinand van den Oever. Toen de relatie tussen de twee openbaar werd, werdVan Hall tijdelijk gedetacheerd bij de Drechtraad. Nadat Van den Oever aan de slag ging bij het Havenschap Moerdijk, keerde zij terug bij de Dordtse gemeenteraad.


CV Merel van Hall

(Schouwerzijl, 1974) studeerde bestuursrecht in Groningen en volgde een postdoctorale opleiding integraal management. Ze werkte voor de radboud universiteit in Nijmegen en de Rode Hoed in Amsterdam, waarna ze in 2002 raadsgriffier werd in de gemeente dongen. Daarna was ze afdelingshoofd dienstverlening en relatiebeheer en later afdelingshoofd HRM en concerninkoop bij de gemeente Bergen op Zoom. In 2009 stapte Van Hall over naar Dordrecht waar ze griffier werd. Van Hall is ook voorzitter van de vereniging van griffiers.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...