Dordrecht, Netherlands

Raadsleden op bezoek bij FC Dordrecht

De supportersvereniging van FC Dordrecht heeft afgelopen vrijdag raadsleden van alle politieke partijen uitgenodigd in het stadion aan de Krommedijk.
Gert van der Steen | 27 januari 2020 13:21 | Aangepast op 27 januari 2020 13:21
Daar werden ze door twee vrijwilligers rondgeleid en gewezen op de slechte staat van de accommodatie, maar ook op de maatschappelijke waarde ervan.

Het stadion wordt gebruikt voor allerlei andere activiteiten. Naast voetbal is het ook een plek voor zaken als onderwijs, re-integratie en werkervaring. Zo worden er lessen, cursussen en workshops gegeven.

Daarna was er natuurlijk de wedstrijd, maar veel van de politici waren al vroeg weer vertrokken en misten, misschien ook door de kou, de euforie van een partij die sinds lange tijd weer eens gewonnen werd.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...