gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Raadsleden op bezoek bij FC Dordrecht

07f62bd8dd617e07b44811a193b8cc18

De supportersvereniging van FC Dordrecht heeft afgelopen vrijdag raadsleden van alle politieke partijen uitgenodigd in het stadion aan de Krommedijk.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Daar werden ze door twee vrijwilligers rondgeleid en gewezen op de slechte staat van de accommodatie, maar ook op de maatschappelijke waarde ervan.

Het stadion wordt gebruikt voor allerlei andere activiteiten. Naast voetbal is het ook een plek voor zaken als onderwijs, re-integratie en werkervaring. Zo worden er lessen, cursussen en workshops gegeven.

Daarna was er natuurlijk de wedstrijd, maar veel van de politici waren al vroeg weer vertrokken en misten, misschien ook door de kou, de euforie van een partij die sinds lange tijd weer eens gewonnen werd.

Lees ook

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fatbike1

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.