Dordrecht, Netherlands

Rabobank steunt digitalisering Voedselbank Dordrecht

Computers van de Dordtse voedselbank werden te oud en te traag. Rabobank IJsselmonde-Drechtsteden reageerde op een aanvraag van de voedselbank en doneerde een mooi bedrag.
Corrado Francke | 6 juli 2020 11:55 | Aangepast op 6 juli 2020 11:55
“Met deze gift hebben we alles aan kunnen pakken. We hebben computers vervangen en de telefoonlijnen zijn vernieuwd dus onze bereikbaarheid is weer top”, meldt het bestuur.

De Rabobank is van mening dat de voedselbank een belangrijke rol speelt in Dordt. “Geweldig dat 160 vrijwilligers zich inzetten voor deze groep. Daar dragen wij een steentje aan bij”, vertelt René Kerstens, directievoorzitter van de bank.

De pc’s zijn geheel naar tevredenheid geplaatst door de Dordtse computerhandel. “Als we een gift krijgen vinden we het belangrijk die te besteden in de regio”, zegt Anneke Maagdenberg van het bestuur van de voedselbank.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Tour of Holland raast door de regio: bekijk hier de mooiste beelden

De polders in Molenlanden, de molens van Kinderdijk, de Dordtse binnenstad en natuurlijk de Zwijndre...

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...