gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Radiobeurs verder als hifi-specialist

De Radiobeurs aan de Voorstraat onderzoekt een doorstart met alleen de verkoop van audio- en video-apparatuur. Dat zegt eigenaar Peter Louter tegen TV Dordrecht. Louter vroeg dinsdag faillissement aan. De zaak is voorlopig nog wel open.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Radiobeurs is groot geworden met de verkoop van elektronica-onderdelen. Juist daar is het rendement onvoldoende. Klanten vragen veelal om advies, maar kopen onvoldoende om de geïnvesteerde tijd rendabel te maken. Louter had ook te maken met langdurige ziekte van personeel, waardoor vervanging ingehuurd moest worden.

"Aan de verkoop van hifi-apparatuur is wel geld te verdienen", zegt Louter. De Radiobeurs verkoopt apparatuur uit het hogere segment. "Klanten zijn bereid meer geld uit te geven aan advies aan huis en de aanschaf van duurdere kwaliteitsmerken". 

De Radiobeurs bestaat uit drie panden. Als een doorstart lukt, daarover is momenteel overleg met de curator, wordt de huidige ruimte mogelijk verkleind. Volgens Louter zijn er geen schulden aan leveranciers: "Ik heb alles eerst netjes afgehandeld". Hij verwacht daarom ook dat een doorstart in afgeslankte vorm lukt.

De Radiobeurs heeft een geschiedenis van meer dan 80 jaar. Door het faillissement verliezen twee medewerkers hun baan.

Lees ook

thumbjeeeeeeeee.png

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

altviool.png

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001.png

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.