gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Radiobeurs verder als hifi-specialist

De Radiobeurs aan de Voorstraat onderzoekt een doorstart met alleen de verkoop van audio- en video-apparatuur. Dat zegt eigenaar Peter Louter tegen TV Dordrecht. Louter vroeg dinsdag faillissement aan. De zaak is voorlopig nog wel open.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Radiobeurs is groot geworden met de verkoop van elektronica-onderdelen. Juist daar is het rendement onvoldoende. Klanten vragen veelal om advies, maar kopen onvoldoende om de geïnvesteerde tijd rendabel te maken. Louter had ook te maken met langdurige ziekte van personeel, waardoor vervanging ingehuurd moest worden.

"Aan de verkoop van hifi-apparatuur is wel geld te verdienen", zegt Louter. De Radiobeurs verkoopt apparatuur uit het hogere segment. "Klanten zijn bereid meer geld uit te geven aan advies aan huis en de aanschaf van duurdere kwaliteitsmerken". 

De Radiobeurs bestaat uit drie panden. Als een doorstart lukt, daarover is momenteel overleg met de curator, wordt de huidige ruimte mogelijk verkleind. Volgens Louter zijn er geen schulden aan leveranciers: "Ik heb alles eerst netjes afgehandeld". Hij verwacht daarom ook dat een doorstart in afgeslankte vorm lukt.

De Radiobeurs heeft een geschiedenis van meer dan 80 jaar. Door het faillissement verliezen twee medewerkers hun baan.

Lees ook

merwedebrugrws2

Camera's handhaving vrachtwagenverbod Merwedebrug dit weekend geplaatst

Rijkswaterstaat plaatst dit weekend camera's voor de handhaving van het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27). Eerst zou dit pas over twee weken gebeuren. De camera's worden pas na het weekend in gebruik genomen. Vanaf dan kunnen vrachtwagenchauffeurs die toch over de brug rijden, een boete verwachten.

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

op pad met ad: biesbosch

Op Pad Met Ad: vrijwilligerswerk bij natuurcentrum

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij het Biesboschcentrum Dordrecht. Samen met teamleider Nicole Schriek ontdekt hij wat er allemaal komt kijken bij het werken in dit bijzondere natuurgebied.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.