gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Radiobeurs verder als hifi-specialist

De Radiobeurs aan de Voorstraat onderzoekt een doorstart met alleen de verkoop van audio- en video-apparatuur. Dat zegt eigenaar Peter Louter tegen TV Dordrecht. Louter vroeg dinsdag faillissement aan. De zaak is voorlopig nog wel open.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Radiobeurs is groot geworden met de verkoop van elektronica-onderdelen. Juist daar is het rendement onvoldoende. Klanten vragen veelal om advies, maar kopen onvoldoende om de geïnvesteerde tijd rendabel te maken. Louter had ook te maken met langdurige ziekte van personeel, waardoor vervanging ingehuurd moest worden.

"Aan de verkoop van hifi-apparatuur is wel geld te verdienen", zegt Louter. De Radiobeurs verkoopt apparatuur uit het hogere segment. "Klanten zijn bereid meer geld uit te geven aan advies aan huis en de aanschaf van duurdere kwaliteitsmerken". 

De Radiobeurs bestaat uit drie panden. Als een doorstart lukt, daarover is momenteel overleg met de curator, wordt de huidige ruimte mogelijk verkleind. Volgens Louter zijn er geen schulden aan leveranciers: "Ik heb alles eerst netjes afgehandeld". Hij verwacht daarom ook dat een doorstart in afgeslankte vorm lukt.

De Radiobeurs heeft een geschiedenis van meer dan 80 jaar. Door het faillissement verliezen twee medewerkers hun baan.

Lees ook

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."