gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Radiobeurs verder als hifi-specialist

De Radiobeurs aan de Voorstraat onderzoekt een doorstart met alleen de verkoop van audio- en video-apparatuur. Dat zegt eigenaar Peter Louter tegen TV Dordrecht. Louter vroeg dinsdag faillissement aan. De zaak is voorlopig nog wel open.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Radiobeurs is groot geworden met de verkoop van elektronica-onderdelen. Juist daar is het rendement onvoldoende. Klanten vragen veelal om advies, maar kopen onvoldoende om de geïnvesteerde tijd rendabel te maken. Louter had ook te maken met langdurige ziekte van personeel, waardoor vervanging ingehuurd moest worden.

"Aan de verkoop van hifi-apparatuur is wel geld te verdienen", zegt Louter. De Radiobeurs verkoopt apparatuur uit het hogere segment. "Klanten zijn bereid meer geld uit te geven aan advies aan huis en de aanschaf van duurdere kwaliteitsmerken". 

De Radiobeurs bestaat uit drie panden. Als een doorstart lukt, daarover is momenteel overleg met de curator, wordt de huidige ruimte mogelijk verkleind. Volgens Louter zijn er geen schulden aan leveranciers: "Ik heb alles eerst netjes afgehandeld". Hij verwacht daarom ook dat een doorstart in afgeslankte vorm lukt.

De Radiobeurs heeft een geschiedenis van meer dan 80 jaar. Door het faillissement verliezen twee medewerkers hun baan.

Lees ook

yv202671193A09149

Wordt dit de volgende succesvolle Belg bij FC Dordrecht? ‘Wilde graag deze stap maken’

Beni Mpanzu is bezig aan een sterke voorbereiding bij FC Dordrecht. Vol vertrouwen blikt de 22-jarige nieuweling vooruit op zijn eerste seizoen in de competitie waar zijn hart vol van is. “Het klikt echt met hoe ik voetbal zie.”

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.

Point Blur_Aug092026_102644

Auto met caravan rijdt van talud af bij veerpont, vrouw lichtgewond

Een auto met een caravan is zondagochtend van een talud af gereden in Dordrecht. Dat gebeurde vlak voordat het voertuig aan boord wilde gaan van de veerpont richting Werkendam. Een vrouw is lichtgewond geraakt.

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.