Dordrecht, Netherlands

Ralf Kokke exposeert

Kunstschilder Ralf Kokke exposeert de komende weken nieuw werk bij DOOR op de Voorstraat.
Peter Tromp | 11 februari 2016 12:32 | Aangepast op 11 februari 2016 12:32
De getoonde werken laten zijn fascinatie voor de dood zien. Hij vraagt zich af wie de beul is en wie het slachtoffer en op welke plek wij staan. Kokke heeft geprobeerd fris, nieuw en intuïtief te zijn.

De uit Rotterdam afkomstige Ralf Kokke studeerde Schilderkunst aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen. Sinds kort huurt hij een atelier bij Stichting DOOR.

De expositie "In line" wordt vrijdagavond door Kokke geopend en is te zien van dinsdag tot en met vrijdag tussen 10.00 uur en 16.00 uur. De expositie duurt tot en met 7 maart. De toegang is gratis. DOOR is gevestigd aan de Voorstraat 142-144.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...