Dordrecht, Netherlands

Randweg N3 nachtje dicht

De Randweg N3 is volgende week in de nacht van donderdag op vrijdag afgesloten tussen de Provincialeweg en Papendrecht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de Papendrechtsebrug en de Wantijbrug.
Peter Tromp | 18 september 2015 11:21 | Aangepast op 18 september 2015 11:21
De afsluiting geldt ook voor het fietspad. Aan beide zijden van de bruggen stopt ieder half uur een pendelbus. Fietsen en brommers kunnen mee de bus in. Een alternatief is omrijden via de Baanhoekbrug naar Sliedrecht.

De stremming geldt van 24 september 21.30 uur tot en met 25 september 05.30 uur. Als de werkzaamheden uitlopen vindt de afsluiting ook plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...