Dordrecht, Netherlands

Ranger Rob hoopt op voormalig sportpark

Rob van der Graaf heeft goede hoop om zijn gewenste ‘exotische minidierentuin’ te vestigen op het oude sportpark van SC Amstelwijck. “Dit kan een hele mooie plek zijn voor mij en voor Dordrecht,” zegt hij.
Sander Verrips | 6 januari 2021 20:14 | Aangepast op 6 januari 2021 20:14
Donderdag hoopt ‘Ranger Rob' hier meer duidelijkheid over te krijgen vanuit de gemeente. Hij vangt legaal exotische dieren op die anders slecht terecht zouden komen. Alleen moet hij nu zelf zijn huis verlaten. Hij dacht een nieuw pand te hebben en verkocht al zijn huis. Nu jaagt hij dus op een nieuwe locatie.

In december liet Rob nog een gedroomde nieuwe locatie zien op een verlaten industrieterrein. Dit idee werd afgeschoten. Daardoor hoopt hij nu op het verlaten sportcomplex. Hier staat woningbouw gepland, maar Rob denkt dat er ruimte over blijft. “Het staat hier geruime tijd leeg, het heeft voorzieningen en er gebeurt al tijden niets mee.”

Rob haalt hoop uit het bestemmingsplan. “Dit is sport en recreatie. Dus ik hoop dat ik hier iets moois neer kan zetten.”

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...